dalsi diel romantickeho filmu "Ked Don miluje Kima"? :-)
dalsi diel romantickeho filmu "Ked Don miluje Kima"? :-)
nuz, mili Slovaci, co vam brani kupovat viac slovenske potraviny?
fajn... ano...
preco ale bol nadpis clanku/spravy Pravdy o samotnom o preteku zneni "Zo skvele rozbehnutej štafety bolo fiasko. Slovenky skončili nakoniec 14.", ked komentar nam vysvetluje, ze "skvele rozbehnuta stafeta" este nic podstatne neznamena, kedze bezi cely tim a preco to teda bolo "fiasko", ked sa Terezia snazil ako mohla? :-)
dalsi pan ,co spadol z mesiaca alebo z visne...
nieco ako jeden cesky legendarny komik "nechci slevu zadarmo"?
no tak nam napis, kolkoze penazi sa to vyrabovalo, ked sa ziadne nevyplatili? :-D
nula , ako v tvojej hlave?
ziadne eurofondy na vedu a vyskum sa nevyrabovali
aspon trochu znalosti o veci, ktorej pises
a ako sa to rozkradne, ked je to pod prisnou kontrolou EU?
daj navod
ziadna dilanica na juhu sa nestavia, na komarno sa stavia jedna rychlostna cesta, aj ta sa pre intenzity skonci v Holiciach - mimochodom, prave na trase zo smeru Komarno (Dunajska Streda, Samorin) su takisto denne hodinove kolony
do severnej dialnice - na Zilinu a okolie sa naliali take velke peniaze, ze v Komarne sa opravnene mozu pytat - a v Presove rovnako
so superzlepencom este bude vela shrandy, teda, niekedy asi smiech cez slzy
ja niekedy zasnem, najma pri citani placov o cenach, kolko ludi si nevsimlo, v akom zriadeni zijeme
halo, preberte sa, toto tu je kapitalizmus a ceny, napriek roznym regulaciam, urcuje viac menej trhove prostredie a rozhodne nikto negarantuje, ze sa nepohnu
chcu mat ludia zapadne platy? chcu / vstupuju platy do cien? vstupuju / chcu ludia platit viac za potraviny? nechcu
chcu mat ludia slovenske potraviny? chcu / chcu zaplatit za ne vyssiu cenu? nechcu
chcu mat ludia potravinovu sebestacnost? chcu / chcu za nu zaplatit vyssimi cenami? nechcu
chcete mat viac slovenskych potravin? kupujte ich, spravajte sa ako spotrebitelia, vyhladavajte ich v obchodoch, chodte do mensich obchodov - lebo ak to nebudete robit, tak moze vlada nalievat do plnhspd penazi a penazi, ale bez spotrebitela orientovaneho na domace vyrobky to nebude mat vyznam
toto je moznost zacat u seba
ako? zavretymi hranicami, obchodmi s mizernym sortimentom (a zapadny tovar v Tuzexe) a prejedenim toho zvysku tak, ze socializmus ekonomicky skolaboval
tak sa to robi...
pri mnohych veciach narazi Sulik na Matovica a Kollara - mozu sami seba nazyvat pravicou kolko len chcu, su to strany, ktore sa budu vyhybat nepopularnym opatreniam
takze v nejakej podobe zostanu zachovane niektore socialne opatrenia
oni si uz kdeco poodkazovali
Sulik: MATOVIČ MÔŽE V POPULIZME SÚŤAŽIŤ S FICOM!
Matovic: „Nuž, smola, Rišo. Rozlúč sa s tým, že Ti budeme pri takomto asociálnom barbarstve asistovať. Ak chceš naďalej ľudí takto strašiť, straš, ale opakujem, my budeme naopak garanciou, že v Tvojej vláde budú aj ľudia, ktorí ľudí nepovažujú len za nuly a jednotky v nejakej exelovej tabuľke“
ako to vravi SaSka - obcan sa vie najlepsie rozhodnut, co so svojimi peniazmi, tak aj teraz sa rozhodne
pred casom to bolo a nebol problem, potom s dietatom vyliali aj vanicku, ked zrusili prednostne osetrenie pocas ordinacnych hodin (co malo logiku), ale aj tie po ordinacnych hodinach (co logiku nemalo)
a Zsiganikoffa si moze prist urobit selfie
bus pruhy na niektorych usekoch, hoci aj docasne - na gagarinovej sa zacali pripravy este za Nesrovnala - tam, kde to bude mozne, tam pojde autobus vo vlastnom pruhu a kde nie, tak sa natlaci do "normalneho"
len by si to ziadalo asi policajtra na kazdom kuse, lebo arogantnych vodicov, ktorym prave rodi spolujazdec alebo sa citia byt autobusom, takych bude viac nez dost
- SPP Fico neodkupil, EPH ho pri kupe podielu od Francuzov a Nemcov prenechalo statu
- SPP uz "dotuje" cenu plynu pre domacnosti, inak by bol narast cien vyssi
aaah, toto je takzvany bedakaci clanok, kde Slovaci bedakuju, aka katastrofa sa na nich vali
bezny Slovak, samozrejme, podporuje platovy rast - ten svoj, vsetci ostatni maju drzat zobak a makat za to, co dostavaju, lebo by sa nedajboze zvysili ceny
a ako teda dostal ten dar? darovacou zmluvou? alebo len tak ustne? a cim preukaze vlastnictvo?
ak byvam v prenajme, a byt vlastni jeho majitel, som podozrivy z toho, ze mi ho daroval?
pakt k nicomu nezavazuje, nic nemeni, nic nemoze sposobit...
tak potom kvoli takemuto dokumentu je zbytocne rozputat vnutropoliticku krizu
Odporúčame