a ako teda dostal ten dar? darovacou zmluvou? alebo len tak ustne? a cim preukaze vlastnictvo?
ak byvam v prenajme, a byt vlastni jeho majitel, som podozrivy z toho, ze mi ho daroval?
a ako teda dostal ten dar? darovacou zmluvou? alebo len tak ustne? a cim preukaze vlastnictvo?
ak byvam v prenajme, a byt vlastni jeho majitel, som podozrivy z toho, ze mi ho daroval?
pakt k nicomu nezavazuje, nic nemeni, nic nemoze sposobit...
tak potom kvoli takemuto dokumentu je zbytocne rozputat vnutropoliticku krizu
starosta Stareho mesta, ktoremu tam patri mensi prrrrd makovy, rozhodol o Ruzinove
lepsie by bolo, keby sa namiesto vyhlaseni pan exstarosta tvaril, ze neexistuje...
clovece, ty si tym Ficom posadnuty :-D
nechces si pozicat od Oľany Jurinovej exorcistu?
preco by to mal hovorit? obsadenie postu premiera, aj konkretna osoba, predsa mozu byt a budu tiez sucastou vyjednavania
a ked nebude mat dostatok zetonov na vytvorenie koalice a pojde do opozicie, tak to bude uplne jedno, ake kto mal ambicie
aha, takto to viem aj ja :-)
v pripade zeleznic sa peniaze rozkradli 4 x
v pripade ciest 11 x
v pripade letisk 3,14 x
a keby sa nerozkradalo vseobecne 15 x, lietali by nam pecene holuby 8 x do huby
ako sa da rozkradnut nepostavena infrastruktura?
infrastruktura sa robi takto - abraka dabra
ze im to za tie roky nenapadlo
pretoze tych obyvatelov maju obrovske mnozstvo...
je to uz stvrty komentar na tuto temu a argumentacia pana komentatora je stale slabsia a slabsia - len odporucanie - netreba to natahovat ako demisiu, lebo sa to meni z vaznej temy na frasku
40-rocny vynalez z dielne Omatovicovo je cesta ako vytvorit deliacu ciaru medzi chudobnymi a bohatymi, ako pustit bohatsich do dochodku v 55 az 58 veku a ti ostatni mozu robit az do skonania (sveta)
a sestsranovy superzlepenec uz bude vladnut dobre?
nie, cena, ktora sa neda podliezt ani preliezt je vestenie z gule - statna expertiza vyjde z nejakych standardizovanych tabuliek a cennikov stavebnych prac, ktore mozu byt daleko od reality
cize ako nieco ako vestenie z gule?
takze tu vladne pravica? tak naco chcu pravicovi volici predcasne volby?
Csaba, neblazni - teda Miro, neblazni...
daj uz Maracash bokom a hor sa do roboty
fiiha, odkedy stranam na Slovensku, ktore si hovoria, ze su pravicove, lezi na srdci v prvom rade kvalita verejnych sluzieb?
Odporúčame