hmm, pripravis pochod, na ktorom nie si, s poziadavkami, ktore sa nedaju splnit, zavolas tam toho, koho tam nechces, ktory aj tak nepride a o nejaky cas si to zopakujes...
no aj tak sa da
hmm, pripravis pochod, na ktorom nie si, s poziadavkami, ktore sa nedaju splnit, zavolas tam toho, koho tam nechces, ktory aj tak nepride a o nejaky cas si to zopakujes...
no aj tak sa da
zase nerobme zo Sorosa obludu... a z prezidenta tiez nie
ak si niekto mysli, ze plany na ovladnutie sveta sa kuju na takychto stretnutiach, tak musim upozornit, ze v zasade sa deju na mimozemskej vesmirnej stanici, ktora je zavesena tesne za ISS, aby bola schovana a len obcas vidime, nejake ciary na oblohe, ked sa delegacie vracaju dolu
hnede kosele maju naivne predstavy, ako funguju ekonomicke principy, a ich podporovatelia este naivnejsie (keby som bol hnusny, tak poviem ze ti prvi o to vedia peerde, a ti druhy este vacsie peerde) - preto im je mozne do hlavy valit jednu hlupost za druhou
smutne je, ze prave ti ich podporovatelia by zrejme dopadli najhorsie, okrem tvrdeho jadra okolo (z)vodcu by ostatni pocitili vsetky negativa
ved Britania to nebude mat lahke, a to je cca piata najsilnejsia ekonomika sveta, pre Slovensko by to bola katastrofa
a preco v tej uzasnej krajine nezostanu, ze :-)
ked sme v dobe globalizacie, tak tu ziadna zelena vlakova hliadka nezastavi - vracat sa do roku 1945 by bola pre SVK katastrofa
zajdite si tam, chlaci - mozete nam poreferovat, teda, ak sa nevratite v kome
najdi mi jediny moj prispevok, kde som nieco take tvrdil - google ti pomoze, vlastne nepomoze, lebo nic take nenajdes - ja apelujem na racionalnu volbu, nie na vzdelanie
nuz, ak sa niekto rozhoduje podla emocii, nasich medii a vzajomneho osocovania nasich politikov, a nie podla racionalnych argumentov... tak to nemdopadne dobre
sucasna koalicia a opozicia by bez problemov utvorili vladu, keby ich netvorila partia nekonecnych eg a prehnanych ambicii
nakoniec sa niekto s niekym bude musiet dohodnut
hneda strana je nepodstatna, nepotrebna a zbytocna
uz dve odpovede mi system vyhodnotil ako rasisticke alebo s nepovolenou reklamou :-D
asi budem musiet nabuduce pisat o mene, o ktorom sa nehovori, o scene, o ktorej sa nehovori, o programe isteho pana, ktory je znoskou nezmyslov a o ludoch, ktori by sami tvrdo pocitili dosledky, keby naozaj niekto takyto program zacal plnit
mat strednu skolu alebo VS, este neznamena mat zdravy rozum
no, u volicov Kotletu ide nie o jasnu volbu, ale o jasnu diagnozu - stratu zdraveho rozumu
kym bude rozdelenie parlamentu na koaliciu, opoziciu a ciernu dieru, pardon hnedu dieru, tak je to pat
ale, ako nas uci historia, vzdy moze niekto priskocit k jednej alebo druhej strane :-)
v novej koalicnej zmluve(?)/dohode(?) predsa maju, ze sa budu castejsie stretavat - tak preco by mali furt o tom informovat? :-)
a inak ako vo vlakovej hliadke? vsetci zdravi?
stara neonacisticka garda... bude sa nebodaj vesat ci arizovat?
Nie sú za stratou VšZP skôr zmluvy s tetou Ankou, klinikou Kostka a ďalšie prípadne neefektívne kontrakty?
...druhá vec je, že celkový objem prostriedkov, ktorý sa vyplatil ambulanciám tety Anky či klinikám Kostka bol ročne asi 1,2 milióna eur. Určite je problém, že sa tieto prípady vyskytli, ale rozhodne to nespôsobilo situáciu, v akej sa poisťovňa ocitla.
Zdravotná poisťovňa Dôvera vyrátala, že znižovanie odvodov by sa dotklo 170 tisíc jej klientov. Výpadok poistného by bol 61 miliónov eur na poistnom platenom zamestnávateľmi. Všeobecná zdravotná poisťovňa vyčíslila počet dotknutých na 400 tisíc. Sumu výpadku nezverejnila
http://www.mzdovecentrum.sk/clanok -z-titulky…
Pod odhadovanú účtovnú stratu, ktorej presná výška bude známa až po ročnej účtovnej závierke, sa podpísali viaceré faktory - historický nárast nákladov na zdravotnú starostlivosť od roku 2015, rozšírenie skupín prijímateľov doplatkov za lieky, zavedenie odvodovo odpočítateľnej položky, či nárast cien výkonov z dôvodu zrušenia poplatkov v zdravotníctve.
ha, ha - podstatna cast je skrtnutie odvodov pre nizkoprijmovych zamestnancov - aj tie ma teta Anka?
"sekera" VsZP je ucet za to, co skonzumovali pacienti
Odporúčame