hmm, tu je skor otazka... stalo to jemu za to? mozete sa pozerat do oci 76-rocnej zene a zobrat si od nej 20 eur?
hmm, tu je skor otazka... stalo to jemu za to? mozete sa pozerat do oci 76-rocnej zene a zobrat si od nej 20 eur?
kazdy, kto kupuje v slovenskych obchodoch, sa podiela na hospodareni statu...
a to uz nemenujem x dalsich veci
Tak, tak...
ale zase, na Pravde ta takýmito info určite nekrmili, na to su ine servery :-).
voci statu mal po prevzati pohladavok cca 12 milionov, to je par zakazok
splati vsetky dlhy, vyplyvajuce z restrukturalizacie, co nie su vsetky dlhy
gratulujem, usetril si na sampanskom
to je tzv. matovicovska matematika, alebo este lepsie kollarovska, podla ktoreho su slovenske dialnice predrazene o 1500 percent
V kauze Váhostav padli prvé obvinenia, smerujú na manažment firmy
tak si to zhrnme - na zaciatku si nieco blekotal o moralnom a nemoralnom prave preto, lebo existoval nejaky pripad Vahostav - ako keby to, ci sa v regionoch budu budovat cesty alebo nebudu malo zavisiet od moralky, budiz
potom si dostal informaciu, ze Vahostav musi splatit vsetky svoje dlhy voci statu, cize stat nebude platiit dlhy Vahostavu - tak si sa zahral na vedmu, ze ich nezaplati
a ked ma niekto iny nazor, podlozeny aj celkom racionalnym argumentom, ze potom je utrum pri statnych zakazkach, tak ukoncis debatu, lebo ty nebudes drat klavesnicu...
fajn :-), uvidime, pozijeme,
nie, nie som - ak chce mat Vahostav statne zakazky, nemoze si dovolit neplatit
ano, skutok sa stal - zazmluvnena nizka cena dialnice pod naklady a hazarderske spravanie byvaleho vedenia firmy
ale zaplati, nevraviac o tom, ze stat pohladavky odkupoval za polovicnu sumu, ale bude pytat celu
Vahostav si napriklad nemoze vyplatit dividendy zo zisku, kym nezaplati statu vsetko
dalsi pan z krajiny iluzii?
nuz, neboli by postavene a nebudu tak skoro postavene, lebo je to nad ekonomicke moznosti krajiny
Vahostav je prva spolocnost, ktora bude musiet po novelach prijatych zakonov splatit statu tento dlh do bodky
CIARKA.
naco siahat po cudzom materiali?
mame predsa jedneho, ktory zvladne tieto skolopovinne rocniky vy-Chuck-at
tak, tak, teraz je ten cas
vasa rec nech je jasna: ano, ano, nie, nie
co myslis, co by sa stalo s dojnicami pri nizkych cenach mlieka bez planovania? alebo by si si zobral dojnicu domov ako vypomoc polnohospodarom, kym sa ceny nezdvihnu?
tak kotleba uz dokonca tresta a zostatnuje - alebo inak povedane vesia a arizuje? to, ze si na toaletny papier neonacista napise zoznam nepohodlnych a zelena luza mu pri tom bude hulakat? ze ta huba neboli, timega
akreditacna komisia ma poradny hlas, nic menej, nic viac - rozhodnutie je v pravomoci ministra
o tom, ci konkretne dieta zobrat z Cisteho dna a dat ho inam alebo ho ponechat v Cistom dni rozhodovali jednotlivo sudy
a co pan Mach uz nepovedal - nadbytok mlieka by tak ci tak viedol k likvidacii stad dojnic, pretoze by rolnici nefinancovali stratove chovy
tie mozes udrzat dotaciami, kvotami, ci inymi zasahmi
nechaj volnu ruku trhu - a budes skor ci neskor v rovnakej situacii
Odporúčame