a este dovetok - netusim sice co robis, ale predpokladam, ze by som na tvoju pracu (na akukolvek pracu) vedel nasit hafo trestnych cinov... ludia, vy uz nie ste normalni
a este dovetok - netusim sice co robis, ale predpokladam, ze by som na tvoju pracu (na akukolvek pracu) vedel nasit hafo trestnych cinov... ludia, vy uz nie ste normalni
kristepane, co su toto za nezmysly
mozes navrhnut milion verzii v jednom case a nemusia byt dobre v inom case, mozes navrhnut dva miliony "spravnych" verzii a nebudes mat ani na postavenie jednej
len idiooot dokaze obhajovat riesenie spred x rokov a este vacsi idiooot do toho pliest trestny zakon
to je tmarstvo tak zo stredoveku - a co - pojdes vesat meteorologov, ak sa netrafia do tvojho pocasia?
tak tak, VODCA by prikazal tym kravam, ze musia dojit - a ktora by neposluchla, by musela odsluzit vo vlakovej hliadke sichtu navyse
ano, je to problem a neda sa to, a nema to suvis s EU
socialisticko.-prvotno-pospolne planovane bolo este horsie - teraz by uz ziadne maslo nebolo
lenze evian je nieco ako bola vertu v mobiloch - obycajny telefon za 100tisic :-)
skus nieco zo slovenskych vod
nehnevaj sa, ale prirovnavat autoritativne rezimy rozneho druhu, ako bol aj fasisticky hoci aj ten povodny taliansky k dnesnej EU je jednoducho nezmysel - ak niekto prekruti zmysel slov, dejiny, a este aj realitu, na to sa ozaj neda argumentovat, lebo je to z b y t o c n e
a sak magian zakaze ockovanie, ten zvysok co zostane, lekarov potrebovat nebude
nie nevidi, lebo taka hlupost a neznalost, aku nam tu podsuvas, ta napadne tak maximalne chlapcov z vlakovej hliadky, ked sa nudia niekde v kupe
pozrime sa, co v poslednom obdobi vygenerovali mentalne vysokourovnovi volici pravice, napriklad: Sulik, Matovic, Kollar, Prochazka, Nesrovnal
to je zacarovana penta :-)
to je sice mozne, ale aj bez toho by bolo zdravotnictvo podfinancovane
a kym sa nevyriesi vacsi prilev penazi, tak na zdravotnictvo, ake si ludia vysnili, mozu total zabudnut - ale to je situacia nielen u nas
a co ti v tom brani robit to v tomto zivote?
ach tito clenovia zelenych vlakovych hliadok, ktory nemaju co robit...
co je to v trhovej ekonomike realna cena prac? podla tabuliek, podla toho ako sa babe prisnilo, podla sutaze, alebo podla tresnem akukolveksumuktorusivymyslim a ktoru mi ostatniolajkuju?
su - k vajciam si dostal ako darcek pesticid navyse :-)
teoria zlateho rubla, zabalena do inflacie slov, ci skor snov...
statistiky si vacsinou davaju nacas, treba na ne pockat :-)
nemali by sa ludia za taketo nieco, co spravili, skor hanbit, nez podavat trestne oznamenia?
oh, to si nemozem dovolit, sskutocny sprieVODCA je len jeden :-)
ako strasidlo, ci ako sprievodca?
vazeni, ja neviem, kde budete vy ostatni, ale ja budem tam, kde je Nemecko, Francuzsko alebo Rakusko
a moze sa to volat jadro, tydro, alebo onodro
Odporúčame