s tou Ursulou to je riadne nešťastie, ale hádam dejiny to budú vidieť inak...
s tou Ursulou to je riadne nešťastie, ale hádam dejiny to budú vidieť inak...
tak a ešte skúste aspoň zo zvedavosti zavolať na tú bezplatnú linku a uvidíte, či vám niekto aj zdvihne a to aj po mnohominútovom čakaní
Saková je jedna z tých schopnejších v tejto vláde, ale isté veci bolo treba lepšie pripraviť
a načo si vôbec potrebujete hľadať cestu, akosi nechápem. Ak vás baví písať, maľovať, robte si to po svojom a je vymaľované.:)
hlavne sa spojte, Lipták, s vaším kamarátom dezolátom Kotlárom a odkážte mu, že ho právom budú preklínať všetci tí, ktorých poškodil svojimi táraninami, že krv očkovaných treba zlikvidovať
za toto dúfam, si ho karma nájde
je to skutočne nejako veľa náhod v poslednej dobe...
je to tak, sv..e sa dostali k válovu a odborníci odchádzajú, ale doba temna raz pominie
k slovám "hymny" nemám nič, ale tá prvá verzia sa mi hudobne páči
je to tak, je drahý, ale kvalitný , drevo mám rada
tak overené- "ohromná" bezplatná linka to je, dnes som na ňu dvakrát volala , dosť dlho a nikto nič...
nuž, keď som bola mladšia, možno by som si aj bola takto s niekým popísala , teraz to beriem ako stratu času
to vyplakávanie u Matúša a neschopnosť priznať si chlapsky chybu- trefné!
chrapúňom a primitívom robí dobre urážať ľudí kvôli orientácii- admin asi v tvojom prípade zatiaľ spí, ty úbožiak
zverou nazývaš ľudí , ktorí za svoju orientáciu nemôžu
skôr tí, ktorí ich urážajú, sú chrapúni
tak nepíš takéto zavádzajúce manipulatívne bludy: "S nebohým lobbistom Epsteinom, ktorý sa okrem ovplyvňovania rozhodnutí vo vysokej svetovej politike v súkromí venoval aj „orgiám“. Tu a tam aj s mladistvými ženami."
už to že orgie si dal do úvodzoviek a napísal si" tu a tam aj s" má výpovednú hodnotu pre tých, ktorí to chcú pochopiť a tí, ktorí nechcú a nebodaj to aj bagatelizujú, sú špinavci
Fero Joke mi sympatický nie je, ale predpokladám, že si dovoľuje také obchytkávanie iba voči dospelým jedincom. Bloger by ho nemal ani náhodou porovnávať s Epsteinom , tam išlo o orgie v drvivej, drvivej väčšine s mladistvými a to je rozdiel! Predpokladám, že bloger sa bude zase snažiť vykrútiť a manipulatívne prekrútiť to, čo napísal
ale možno budem milo prekvapená, zázraky sa dejú
ale veď Kotlár v skutočnosti nič nerobil, len skúmal svojím mikroskopom vakcínu
je hanbou tejto vlády a zvlášť premiéra , že takého človeka drží na tom poste
čo sa týka energopomoci, súhlasím, ale v prípade článku o večeri za 20 či 200eur bloger sám štve a zveličuje, je to úplne normálny článok
riadny blábol, pán Krčmárik - ak si chcú Ukrajinci rozkradnúť celú krajinu, nech sa páči, lenže prečo máme na ich korupciu doplácať my všetci? celá EU? to je ten zásadný problém -posielate im, vy sa kvôli nim zadlžujete a oni sa vám svojsky "odvďačia"
dúfam, že tejto komentár tu aj ostane
Odporúčame