to je ferrov štýl, poznávací znak, práve preto mne sa jeho blogy vcelku nepáčia, od chlapa čakám racionálnejší pohľad , ale každému podľa jeho chuti, niektorým sa práve to páči
to je ferrov štýl, poznávací znak, práve preto mne sa jeho blogy vcelku nepáčia, od chlapa čakám racionálnejší pohľad , ale každému podľa jeho chuti, niektorým sa práve to páči
je dobré, že sa ministerka konečne ukázala vo verejnej debate, nebolo to až také hrozné ...iste, urobila aj dobré rozhodnutia, no presne to vystihol Karas, keď jej povedal, že najväčšia chyba bol nástup- keď sa do rezortu vrútila ako slon do porcelánu, chcela meniť a meniť a nechala veľa porozbíjaného, čriepky sa polepiť už nedajú
hoci tvoja štylistika nie je najlepšia a občas len preletím očami niektorý blog, musím ti zagratulovať , ak to myslíš úprimne. Konečne si pochopila, aké bolo nezmyselné tráviť toľký čas politikou, u teba to bolo až choré, ale chvalabohu si sa presýtila... v tomto blogu som našla hodne spoločných rovnakých pocitov s tebou,
aj ja som mala podobného manžela, dával mi slobodu a aj ja jemu, verili sme si , no môj životný príbeh bol oproti tomu tvojmu oveľa temnejší
áno, tieto osoby majú často aj po zmene pohlavia problémy, lebo operácia v podstate ich problém nerieši , je to problém vo vnútri ich hlavy. Také operácie by mali nasledovať až keď všetko ostatné zlyhá, netreba sa ponáhľať, lebo konečné riešenie už zvrátiť nemožno
a samozrejme až v dospelosti
myslím, že je to rozumne zdôvodnené
hoci neviem, či by práve Fico bol tým pravým človekom na takomto poste, urobil by podľa mňa rozumnú vec, keby sa o to miesto uchádzal
hokej a krasokorčuľovanie- jediné dva športy, ktoré ma zaujímajú... dnešný zápas som ale nevidela, no nebola by som ani omylom povedala, že vyhráme. O to príjemnejšie prekvapko a hádam dobrý motivačný štart pre našich chlapcov, držím palce!
Remeta je u mňa grázel! okrem iného vláda bola v demisii, v demisii , konal protiprávne , klamal verejnosť aj koaličných partnerov
zbytočne mi tu ,fúrik, trepeš o Remetovi, Naď je grázel aj keby nič nebol poslal na Ukrajinu
obdivujem osobne vegetariánov, hoci pozor! byť vegetariánom neznamená byť dobrým človekom, poznám pár vegetariánov, ktorí vedia byť aj riadne zákerní
ja osobne verím v reinkarnáciu a dúfam, že v ďalších životoch sa budem posúvať smerom k vegetariánstvu, teraz to ešte nedokážem a ani nechcem , mäso by mi chýbalo a nepíšte mi ,že by mi zdravotne neublížilo, keby som ho nejedla- ublížilo! samozrejme, bežné zvieratá sú takisto týrané a prekáža mi to, treba bojovať za zlepšenie podmienok ich života , no je to náročné
áno, veľká konzumácia mäsa takisto vedie k zdrav.problémom , no aj jeho nekonzumácia nie je ideálna
hanba pre vládu, vizitka R. Fica
a tliachaniny o tom, čo zistil, si môže akurát tak niekde strčiť - ak by za niečo stáli, nemal by problém dať to von verejne
Kotlár má výrazný podiel na tom že Hlas stráca voličov plus koalícia rozumných ľudí
počkáme si na výsledky, ak je pravda, že bol napadnutý, po kanáloch by mali chodiť tí, čo nám tu ako istotu podsúvali teórie o jeho opilstve a následnom páde
vieš o tom svoje , asi ťa nedávno prepustili z liečebne.:))
a čím viac takýchto tvojich príspevkov o to skôr si aj po teba príde zubatá , lebo karma je spravodlivá
tvoje debilné úsmevy svedčia o "vysokom" IQ
hanba pre vládu, vizitka R. Fica
a tliachaniny o tom, čo zistil, si môže akurát tak niekde strčiť - ak by za niečo stáli, nemal by problém dať to von verejne
Kotlár má výrazný podiel na tom že Hlas stráca voličov plus koalícia rozumných ľudí
zaujímavá info, že takýto človek sa plánoval aj oženiť...
momentálne je to skutočne pre zdravo uvažujúcich ľudí na Slovensku problém
dobré čítanie, klasika, v minulosti aj súčasť jednej maturitnej otázky, neviem, ako je to teraz
až na to používanie dvojakého metra- niektoré osoby radi poukazujú na gramatické chyby oponentov, no ak ide o ich kamarátov alebo ľudí zo spriazneného politického tábora, tam prehliadnu aj veľké pravopisné chyby
Odporúčame