alebo iná významná osobnosť.:)) dobrý postreh!
ale veď ten film nemusí byť veľmi zlý, ale nie je proste tak vydarený ako niektoré iné slovenské filmy, už nehovoriac o zahraničných historických
to takí ako ty vo všetkom vidia sex , asi si nepochopil, ako som to myslela, Majstre .:))
pre tupého všetko tupé
PS: Vianoce sa píšu s veľkým písmenom, Majstre.:)
áno, ten nemecký film je dobrý a k Hřebejkovi- v rámci Čiech patrí k tomu lepšiemu , prvé filmy ok, postupne upadal , ale s názorom na Pelíšky nesúhlasím, no ono je to vec vkusu, čo sa nám viac páči a čo nie, herecké výkony boli perfektné a niektoré hlášky aj zľudoveli
vieš, že ani neviem? ale ďakujem a aj tebe prajem pohodový a úspešný nový rok
a ja sa nemusím staviť , že ti to občas nemyslí , ja to viem
buď taký láskavý, ak si fakt chlap, ja už na teba reagovať nebudem a ty ma takisto neotravuj svojimi bludnými reakciami
Videla som takmer všetky Hřebejkove filmy, Pelíšky patria k tým najvydarenejším, neskôr sa už vykrádal , ale to je bežné aj u oveľa lepších režisérov
je to komédia, hoci miestami pripomína drámu, a ako komédia isté záležitosti samozrejme zveličuje , no napriek tomu je istou výpoveďou o socializme
veď ty si autorom tohto blogu, peknyvtacik, cenisan.:)
s tými ruskými vplyvmi ste už smiešni
Odporúčame