dobre si si vybral obrázok, prasatá sú tí, ktorí zabíjajú zvieratá tzv. košér spôsobom a tým im predlžujú utrpenie
a nadpisu nerozumiem, čo to je ten racizmus?
dobre si si vybral obrázok, prasatá sú tí, ktorí zabíjajú zvieratá tzv. košér spôsobom a tým im predlžujú utrpenie
a nadpisu nerozumiem, čo to je ten racizmus?
nuž, ani som nemala záujem čítať tento váš výplod, ferro, len som ho preletela očami ...nejde o to, že mi je Harabin nesympatický (slabé slovo v skutočnosti) , ide o to, že takí ako vy nevedia rozmýšľať v prospech Slovenska a nemajú nadhľad
ak by ste vedeli zo Slovenska vyhnať všetkých, čo volili opozíciu (a darmo mi tu teraz budete písať , aký ste mierumilovný), tak prosím, Harabin by bol akým -takým prezidentom...lenže vy tých ľudí nevyženiete a chcete, aby tu bola polarizácia spoločnosti, aká tu nebola ani za Čaputovej? Harabin je jeden hašterivý človek, ktorý nepozná pojem pokora a rešpektuje len to, čo rešpektovať chce a dokáže neskutočne rozoštvávať ...ale to vám a vám podobným asi neprekáža, lebo vrana ku vrane sadá
veľmi dobrý blog a práve o tejto téme som dnes uvažovala
ale čo sa týka tých žien, som názoru, že ak by svet riadili ony, žilo by sa nám oveľa lepšie a že kráľovné viedli vojny? veď to boli vlastne političky a političky nie sú úplne normálne ženy...(česť výnimkám)
dobrý nadpis a súhlasím aj s názormi blogera, len k tomu školstvu jedna dôležitá poznámka- veľmi nám ho tu ničí škodlivá inklúzia
a to píšeš vážne? vieš si to prestaviť ? však oni držia moc v rukách, sú bezohľadní, obyčajní Ukrajinci majú strach
mohli to urobiť aj Rusi , tí na to skôr majú prostriedky - ak Trump vedel uniesť venezuelského prezidenta, čo sú Rusi horší? prečo tak neurobili so Zelenským ? či už oficiálne alebo aj inak...ale aj Rusom teraz tento boj krvavý boj vyhovuje
denník Pravda to nemá práve jednoduché, útočia na neho zarytí antikomunisti a z druhej strany tí, ktorí ho označujú za služobníka progresívcov
už sa poučil a chce si to vyžehliť ,predpokladám ale, že išlo o staršie ročníky
a Rakušanovi a fialovému hnusu išlo o dobro ľudu.:))))
takýchto netvorov treba čo najprísnejšie potrestať
no, hádam už je jasné, že v únose mala hlavné prsty SIS s požehnaním Mečiara , ale film nebol dobre urobený, Sviňa takisto mala niečo do seba, niečo mohlo byť zveličené
režisérka vo filmoch prejavuje svoje názory na súčasnosť a tak je možno dobré, že prešla na históriu , že ide točiť filmy o osobnostiach z histórie , uvidíme, ako sa jej to podarí
čo sa týka Štúra, aspoň u mladých oživila záujem o jeho osobu
áno, bola to veľmi dobrá debata, ale bloger sa mýli- k takej dohode tak skoro nedôjde, lebo vodcovia EU sú ešte značne protirusky naladení a ešte to bude dlhšie pretrvávať , jedine ak by sa rozpadla EU a jednotlivé štáty by si išli jednotlivo každý svojím smerom
je asi načase , aby zasiahla karma, Trump sa správa ako pred úpadkom
Odporúčame