to píšeš na nesprávnu adresu
len prispela k tomu, čo už bolo polarizované , ok, ale Gašparovič alebo aj napríklad Pellegrini sa snažia skôr spájať
vedela som že sa práve ty ozveš, v tomto zbytočne my dvaja budeme polemizovať, ja verím inému ako ty , ja beriem Mečiara ako typ diktátora, kontroverznú osobu, jediná vďaka bez pochýb- že v pokoji rozdelili s Klausom Československo
to o tej streľbe je už podľa mňa číra bludná konšpirácia, lebo to bol človek z opozície- ale ak máš taký názor , určite ti ho vyvracať nemienim, len poprosím , mňa už s touto bludnou konšpiráciou nezaťažuj spôsobom, že mňa oslovíš s tým, že čakáš odo mňa reakciu
inak tvoj príspevok je rozumný a ok
zle pochopené, ide o zovšeobecnenie -že vrcholový politik v akomkoľvek čase je plne zodpovedný za to, čo sa v jeho krajine deje, nič ho neospravedlňuje, výnimku by mohli tvoriť nejaké osoby dosadené pod tlakom, ktorým by povedzme išlo o život, ak by funkciu neprijali- no koľko takých v dejinách máme?
nadpis je už poopravený, doplnený
a tá Čaputová? stávka na istotu .:))) ferro vie, čo robí.:)))
to je len pár príkladov, samozrejme, nie sú na rovnakej úrovni , ale ak by tých mien bolo viac, aký dlhý by musel byť nadpis ?
nuž, iste máš pravdu, je to zohratý tím a práve preto, že je zohratý, musí mať aj vrchného veliteľa a tým je Trump , ktorý so všetkým súhlasí, lebo je to aj jeho vízia , bez jeho súhlasu by sa nič nekonalo
dá sa súhlasiť s myšlienkami blogu, ale v žiadnom prípade nie Trumpa ospravedlňovať .Ak by to bol Biden, prosím, to bola pomaly chodiaca mŕtvola, ktorú len využívali a zneužívali tí, čo ťahali nitky z úzadia. Ale Trump? To je obchodník, ktorému to ešte celkom myslí a je plne zodpovedný za všetky špinavosti, ktoré teraz USA robia. Naším šťastím je len to, že už nechce podporovať Ukrajinu , ale čo čaká svet ďalej? Nevidím to dobre , hoci na konci tunela sa objavuje svetielko a aj Amerika raz skončí...
ako to že Slovák Fero zabudol , čo sa učil v škole- pravopis?
za oslovením sa píše čiarka- čiže Slováci, keď budeme zabúdať, naša budúcnosť je neistá!
a ja si zase myslím, že v tejto ťažkej dobe by bolo treba ľudí skôr povzbudzovať a nie stále vyťahovať zo skrine kostlivcov
veľmi sa teším na tento film
hnus takéto články, ktorých cieľ je zrejmý ...
niežeby som takisto nebola kritická ku hercom, ale komentáre niektorých "inteligentov" sú riadne za čiarou
u teba je to iné, ty to robíš z recesie , nepíšeš blogy a priznávaš sa k svojim nickom
no, niet tu toho, kto by urobil poriadok, skrátka a jasne
ale Pravda nie je výnimkou v dnešnom svete
Odporúčame