našťastie toto ja viem veľmi dobre oddeliť a aj keby sa mi prejavy hercov či režisérov nepáčili, ak niečo dobre natočia alebo zahrajú, nemám najmenší problém ich pochváliť
Vetchý napríklad je vynikajúci herec a aj čo som počula dobrý človek, nuž a že verí, že treba pomáhať Ukrajincom? kým mňa do toho nenúti, nezaujíma ma to.:) a ako herca ho vždy ocením, ak sa mi v úlohe bude páčiť

