hlavne ho potrebujú
hlavne ho potrebujú
súhlas, irbis, rozumný človek vie, kde sú hranice, kedy sa ešte dá bojovať a kedy treba ustúpiť a venovať energiu niečomu inému
len je fakt, tiskarienka, že Pravda by si tu mala urobiť poriadok, napríklad žiadne blogy zo 4 nickov od toho istého blogera, potom vyslovene primitívne blogy , ktoré sa ani nedajú čítať(nebudem menovať) a máme tu aj blogera, ktorý kopíruje blogy zo Smečka , toto nie je v poriadku
však na tej čítanosti ste sa už stali nezdravo závislý, čítanosť bola dakedy väčšia- ešte pred voľbami , teraz je už len priemerná , to platí pre každého
počuj, nehanbíš sa? tak mám taký pocit, že karma si už aj na teba brúsi zuby, kamarát ,fakt sa nehanbíš ty vravieť o cenzúre? ty čo píšeš z nickov feren, trikopce, medvedar a dedic a diskutuješ ako ibanasinec, peknyvtacik a cenisan? toto už asi redakcii nevadí, však? lebo ak by tu fakt bola cenzúra , máš po chlebe a píšeš tak ako aj ostatní z jedného nicku
a okrem teba všetci tu prítomní ktorým viackrát zablokovali nick sú primitívi , pretože normálnemu človeku, ktorý píše normálne , nick zablokujú ak tak možno raz krátkodobo
toto áno, takéto veci treba vyšetrovať a trestať, ale nie hlúposti (kukurica a podobne)
však publikujte aj inde , oslovte aj iných, aspoň uvidíte, aké sú vaše blogy kvalitné, či ich niekde zverejnia
tak ako Trump nemá v sebe kúsok sebareflexie, podobne je na tom aj tento šašo
tak ako sa Trumpovi boja odporovať, tak je to aj pri Kotlárovi, Fico sa ho neodváži odvolať
smiešne či trápne? najskôr veľmi smutné- proste tragédia doby
a opozíciu čo spájalo?
stačil mi názov, vedela som, kto je autorom článku
rozumné názory, preto mám vaše blogy rada a sú mi blízke , ste tolerantný a snažíte sa o nadhľad
nikto ti nekáže uvažovať nad mojimi myšlienkami, ak na to nemáš príslušnú výbavu v mozgu
ja dobre viem, čo chcem
a prečo by nemohol opäť kandidovať a vyhrať Pellegrini? podľa mňa je to dobrý prezident
ešte sa doplním- veď cieľom vášho blogu bolo konštatovať, že Harabin by bol vhodný prezident , nuž na toto som reagovala
ja som reagovala na váš názov , vy ste volič Harabina
ja som nereagovala na Havla ani na Čaputovú, našťastie ja nemám potrebu hrabať sa toľko v minulosti ako vy a vám podobní, rozumný človek sa z minulosti poučí a nemá potrebu sa k nej neustále vracať a ak s ňou nie je vysporiadaný a umárajú ho staré krivdy, nech zájde za odborníkmi
dobre si si vybral obrázok, prasatá sú tí, ktorí zabíjajú zvieratá tzv. košér spôsobom a tým im predlžujú utrpenie
a nadpisu nerozumiem, čo to je ten racizmus?
nuž, ani som nemala záujem čítať tento váš výplod, ferro, len som ho preletela očami ...nejde o to, že mi je Harabin nesympatický (slabé slovo v skutočnosti) , ide o to, že takí ako vy nevedia rozmýšľať v prospech Slovenska a nemajú nadhľad
ak by ste vedeli zo Slovenska vyhnať všetkých, čo volili opozíciu (a darmo mi tu teraz budete písať , aký ste mierumilovný), tak prosím, Harabin by bol akým -takým prezidentom...lenže vy tých ľudí nevyženiete a chcete, aby tu bola polarizácia spoločnosti, aká tu nebola ani za Čaputovej? Harabin je jeden hašterivý človek, ktorý nepozná pojem pokora a rešpektuje len to, čo rešpektovať chce a dokáže neskutočne rozoštvávať ...ale to vám a vám podobným asi neprekáža, lebo vrana ku vrane sadá
Odporúčame