riešte radšej straty Ukrajincov, pod úroveň článok
riešte radšej straty Ukrajincov, pod úroveň článok
podaj na neho TO
samozrejme a skorumpovaná partia Ficových ľudí takisto
ja ak sa rozčuľujem, tak len na hlupákoch- napríklad že dávajú rovnítko medzi x obyčajných ľudí a človeka, ktorý mal vysokú sledovať , pozýval si hostí a mohol ovplyvňovať verejnosť
sa nehanbíte niektorí? Mura škandalizujete za jeden vulgarizmus (právom) a toto primitívne hovä..o ospevujete
samozrejme , že je bezmocná, však to vidíme aj na Kováčikovi.:))))
ty si katastrofa, ak si ma nepochopil a nemám záujem ti tu vysvetľovať a kopírovať tie humusácke a škandalózne Bombicove príspevky (nejde o politiku!), od začiatku mi bolo jasné, ž karma ho dobehne a môže byť rád, že teraz - je krutejšia, ak sa dostaví časom
áno, bola som rada, a hlavne kvôli spravodlivosti , že ho uväznili, ale bola by som mu dožičila tak 2- 3 mesiace , keby bol prišiel k rozumu, no zdá sa, že neprišiel, niekomu to trvá roky a niekomu nepomôže nič
momentálne necítim žiadnu pomstychtivosť , nezávidím mu tú väzbu, je mi skrátka a jasne ukradnutý
a keď si nebudú platiť, potom čo?
Bombicovým najväčším problémom je jeho povaha a tá je aj jeho osudom...nejde o názory, mohol byť vonku , ale nerešpektoval to, na čom sa dohodli
ak by jeho uväznenie bolo typickou ukážkou nespravodlivosti, to by sme tu už mali zo strany koalície iný cirkus
našťastie toto ja viem veľmi dobre oddeliť a aj keby sa mi prejavy hercov či režisérov nepáčili, ak niečo dobre natočia alebo zahrajú, nemám najmenší problém ich pochváliť
Vetchý napríklad je vynikajúci herec a aj čo som počula dobrý človek, nuž a že verí, že treba pomáhať Ukrajincom? kým mňa do toho nenúti, nezaujíma ma to.:) a ako herca ho vždy ocením, ak sa mi v úlohe bude páčiť
našťastie dnes máme každý na výber, či niečo chceme alebo nechceme pozerať , no za socializmu sme sa k mnohým kvalitným filmom nemohli dostať a mnohé boli zakázané a museli sme povinne odoberať ruské časopisy a chodiť na ruské vojnové filmy, ale na to sa samozrejme nepamätáš .:)
Vlny som videla dávnejšie, ale už to, že som si film stiahla na disk a po čase si ho zase pozriem, svedčí o tom, že je dobrý. Ja sa tu nechválim, ale každý z nás je dobrý v niečom inom a ja filmy hodnotím už od SŠ, film je mojou najväčšou láskou- koníčkom
mňa Vlny milo prekvapili ako film, vidno tu Mádlov talent, a áno, aj mne sa nepáčilo, že nebol celkom objektívny a čosi skreslil
škoda len, že mladá generácia(aj keď nie všetci) film bude vnímať ako realitu vtedajšej doby prepísanú do filmovej reči , hoci ako píše bloger, tak to úplne nebolo ...mňa by zaujímalo, či Mádl tomu veril alebo to skreslil naschvál, ten jeho motív je pre mňa prioritný
nuž, keďže pre ľudí sú peniaze až na prvom mieste, je celkom možné, že si Trump Grónsko kúpi, ak každému ponúkne slušnú sumu ...na druhej strane, z Grónska sa stane pomerne nebezpečné miesto pre život ...
Odporúčame