kovbojská hyena
kovbojská hyena
mne je ukradnutý, čo ti to nedochádza? potrestaný je dosť a ešte mu čo- to pri jeho povahe život vráti a ja mu to nezávidím
ale určite som vzdelanejšia ako zakomplexovaný "inteligent" tvojho typu
vidím, že ženy si s tebou naozaj užívali a "užívajú" .:)))
v skutočnosti by si Bombic zaslúžil za kyberšikanu minimálne pol roka a všetci jemu podobní takisto
mne sú jeho politické názory ukradnuté, ja ho beriem ako ľudské hovä..o
.:)) už som sa bála, že sa vám niečo stalo, lebo dlhšie (pár dní) ste o Čaputovej nepísali...
neklam, netrep bludy! ja žiaden dvojitý meter nemávam, nadhľad a zmysel pre spravodlivosť sú mojou silnou stránkou , nemôžem za to ,že si odbočoval od témy blogu, ktorou bol Bombic
Už celé štvrťstoročie spolu vášnivo polemizujeme, či už na televíznych obrazovkách (po prvýkrát sme na seba narazili ešte v Hríbovej relácii Pod lampou) alebo cez publicistické texty. Ale každý náš spor sa skončil podaním ruky. Svojmu starému súperovi Petrovi Schutzovi želám skoré uzdravenie a všetko najlepšie.
Včera poobede sa však Peter Schutz stal obeťou zbabelého útoku neznámeho človeka, ktorý ho na verejných záchodoch udrel zozadu do hlavy. Novinár pri páde utrpel zlomeninu stehennej kosti, je v nemocnici a čaká ho operácia. Bez ohľadu na dlhodobé správanie a nepríjemné podnety Petra Schutza, nikto nemá právo na takéto zaobchádzanie s človekom. Len úbožiak napadne fyzicky krehkého a slabého 70-ročného starca zozadu a z miesta činu zbabelo ujde. Pre takéto grobianske správanie neexistuje nijaké ospravedlnenie.
Kategoricky odsudzujem tento násilný trestný čin a vyzývam všetkých ľudí dobrej vôle, aby sa zdržali nenávistných komentárov. Zomknime sa už konečne ako spoločnosť proti násiliu principiálne a nedovoľme, aby ktokoľvek a pod akoukoľvek zámienkou zľahčoval fyzické útoky na politikov, novinárov, verejne činných či bežných ľudí. A ako vždy zdôrazňujem, začína sa to slovníkom, aký používame. Vážte slová, majú svoje následky. Nech všetky spory rieši sila argumentov, a nie sila pästí.
Chmelár- v tomto môže byť príkladom viacerým diskutujúcim: TAKTO NIE! AKÉKOĽVEK SPORY MUSÍ RIEŠIŤ SILA ARGUMENTOV, NIE SILA PÄSTÍ!
Novinár Peter Schutz ublížil nevyberanými osobnými útokmi mnohým ľuďom. Svojim čitateľom, o ktorých tvrdil, že sú na vyššej úrovni ako ostatní, odporúčal: "Môžete autora zabiť, ale najúčinnejšia obrana pred Fico IV je dehumanizácia. Stretnete smeráka na ulici, dehumanizujte ho!" Aj ja som si od neho kadečo užil. Vo svojej novinárskej kariére mal však aj odpornejšie a ostrejšie výroky a ja z nich neviním ani tak človeka, ktorý mal až do roku 1989 preukaz invalidného dôchodcu s psychickými problémami, ale redakciu, ktorá opustila štandardné metódy editovania - v starých dobrých časoch by sa totiž takéto agresívne vyjadrenia cez editora nikdy nedostali na verejnosť.
to sa mu stalo asi preto, že si ho včera mal tak v zuboch.:))
tiež si to myslím, mirius, ale aj tak je tu dvojaký metrisko ,lebo keby boli napadli niekoho z koalície, tak by možno debata bola ostala-
a nezabúdajte, že ide o ich kolegu, tak ako by bránili právnici, lekári atď, tak držia v istom zmysle spolu aj novinári, je to úplne logické a pochopiteľné
k napadnutiu ale- karma je zdama a to platí tak pre Bombica ako aj pre tohto novinára
prezident ako tradične u mňa dobrý a Fico? samozrejme, výborný rečník a dnes som vážne výhrady k obsahu jeho prejavu nemala (možno sa občas cielene k niečomu nevyjadril) , skôr k forme ,ale viac ako Fica som miestami obdivovala moderátora Krála, ten musí mať dobré nervy , trpezlivo počúval dlhánske Ficove monológy a nevyčítal mu, že nie k otázke hovorí a že cielene odbočuje - občas, pán moechus, občas sa to stalo - hádam môžem mať aj ja svoj názor , proste výborný Král už zistil, ktoré otázky radšej nepoložiť a ak už občas, tak ako...
neviem, či retardovaný nie je silné slovo, ja by som použila jemnejšie, v každom prípade si nejdem s vami kaziť nedeľu- ja som si o vás urobila obraz, keď ste tu písali, že krv od očkovaných môže byť problémom a mňa ste sa dokonca pýtali, či by som prijala takú krv
je to hnus , čo ste napísali a dúfam, že všetci tí, ktorí krv potrebujú , nemajú o koliesko menej
ja som zažila , keď sme potrebovali v rodine krv pre mamu a človek vtedy cíti len vďaku voči darcom
dosť bolo tupého Kotlára, ktorý svojimi paranoidnými bludmi výrazne znižuje renomé tejto vlády
ani to testovanie nebolo správne a hoci Matovič je psychopat, v tomto prípade mu nikto nemôže dokázať, že nekonal s dobrým úmyslom , a preto akékoľvek úvahy o tom, že za testovanie bude potrestaný, sú podľa mňa zbytočné
následky sa už teraz zistiť nedajú, umierali aj po testovaní, aj po demonštráciách, aj po svadbách na ktoré chodili , aj na následky covidu hoci sa snažili dodržiavať pravidlá aj kvôli vlastnej nezodpovednosti a isteže, pár ľudí mohlo skolabovať aj po vakcíne, ale určite nešlo o nejaké masové umieranie , to sú proste bludy
a verí niekto táraninám Trumpa?
iste, mnohí sa na covide nabalili a využili situáciu, no mnohí sa správali aj ako hyeny a zvolávali ľudí na protesty a nabádali ich , aby nenosili rúška, hoci vírus bol skutočne veľmi nákazlivý. Takže tiež majú na svedomí obete na životoch. Hyeny strašili ľudí vtedy a hyeny to robia aj dnes. Tu ide o hranicu , čo je ešte normálne uvažovanie a kde si dáme stopku a kde sú normálne hranice pochybnosti a kde už začína zhubná fantázia. Je normálne uvažovať o tom, ako sme sa ku covidu dopracovali, ale nie je v poriadku si vsugerovať, že ktosi úmyselne nakazil napríklad netopiere a oni potom lietali celou planétou a roznášali nákazu. Je ale normálne o tom uvažovať, no nie byť presvedčený a konšpirácie vydávať za istotu. Veď ako sa ľudstvo dopracovalo ku cholere. moru , či španielskej chrípke? Hádam nie tiež úmyselne bolo nakazené
hlavne že vy nezabúdate a statočne burcujete národ
pekná a zmysluplná udalosť
Odporúčame