a o tej možnej konšpiratívnej dohode na Aljaške tu už písali iní diskutujúci a dávno pred Chmelárom
že EU upadá , je faktom , no faktom je, že Slovensko patrí do Európy a iný priestor už mať nebude, a spolupráca s Ruskom? som za , ale v rámci politiky na všetky svetové strany, to znamená žiadnu stranu výrazne neuprednostňovať

