normálny nenaletí ani tej progresívnej
takto verejne to povedať o narcisovi Trumpovi? ...hmm, čaká nás ďalší únos?
bača, ale ide o skutočnú postavu , tak to režisérka mala ctiť
ak bola zamilovaná do mladého pána v skutočnosti, tak to tak aj mali natočiť, ak by bola v skutočnosti lesbou , potom je to o inom
preto vyčítam aj Jakubiskovi ako z toho netvora - Báthoryovej- urobil dokonca liečiteľku
podrobnejšie som sa o predlohu nezaujímala, takže som o tom nevedela, ale je škoda, že ho tak sprznili, lebo to mohol byť dobrý film - on sa mi aj celkom páčil, som milovník filmov, takže viem oceniť, že film nebol zle natočený... ale sú filmy, ktoré vo mne vyvolávajú až priveľký smútok, pocit, že nič nemá zmysel a Slúžka je jedným z takých filmov. Tá spoločnosť tam- čistá hniloba, rozklad . Sú filmy smutné, ktoré ale dokážu vo mne na konci vyvolať akýsi pocit katarzie, no Slúžka k nim nepatrí , preto si ju už druhýkrát ani nepozriem. Hoci to gesto s dieťaťom v závere bolo veľmi pekné.
každý sme dobrý v niečom inom...o nič nejde, ale ak na to pôjdeš logicky, tak nezabudneš-názvy sa píšu veľkými písmenami, to vieš, Nový rok je názov sviatku- to znamená 1. január , a celý zvyšný rok je nový rok- lebo to nie je názov, tak sa píše s malým písmenom
no , ja som ho ideálny nemala, tak hádam tento bude lepší
PS: ak niekomu želáš všetko najlepšie, tak nový rok sa píše s malým písmenom, lebo sa myslí na celý rok , ak píšeš Nový rok - myslíš na jeden deň- 1. január
ja také malé chyby prehliadam, ale možno sa ti moja info zíde
pri tejto téme sa žiaľ najviac ukazuje retardácia časti nášho národa
nemám ilúzie o farmafirmách a ani vakcína nebola sloboda a očkovanie nemalo byť povinné aj pandémia nebola dobre menežovaná, ale také hlúposti ako niektorí tvrdia napríklad o transfúziách, hromadných úmrtiach po očkovaní , to už je diagnóza -pričom opak je pravdou a to viem nielen od lekárov, ale aj od ľudí z okolia
veľa mojich známych NEOČKOVANÝCH podotýkam má dodnes následky po covide , o očkovaných neviem
filmy o lesbách a gayoch až na výnimky (Philadelphia...) veľmi nemusím, občas naozaj ide až o násilnú propagáciu tejto témy
Slúžku som videla, pre mňa smutný, depresívny film ...nie zle natočený , ale ak si je autor blogu istý, že hlavná postava nebola lesbou, vzhľadom na to, že išlo o skutočnú postavu, je to ozaj odsúdeniahodné
Šarlatán je výborne natočený , hoci musím priznať, že tá milostná scéna vo mne vzbudila odpor...no a takisto platí to, čo píšem o Slúžke
a ďakujem za zaujímavý blog
trepeš hlúposti
už tam dávno nemal čo robiť a práve kvôli tomu , že Hlas nezaujal rázne stanovisko v tejto otázke, stratil veľa voličov
ahoj a prajem krásny a úspešný nový rok
no, oponovala by som ti, to, čo si Trump dovolil voči Iránu, Venezuele ukazuje, že sa neštíti ničoho , len môže použiť iné prostriedky
veľmoci proste dostali chuť podeliť si svet ...
to je trocha o inom, Rusko až také ambície ako agresívne USA nemá
a čo sa týka Kanady, to beriem len ako silné reči, Kanada je celkom iný hráč, to by začal iný cirkus...a myslím, že aj pád USA - USA už síce padajú voľne dole a ak sa niekomu zdá, že naopak mocnejú, čas im to spočíta- nad veľkým impériom treba mať aj veľkú kontrolu a silnú ruku a dejiny čosi vedia o podrobených národoch, ich nenávisti a hneve
lenže hádam si nezabudol, kto našu EU vedie? ako nemohli Trumpovi na meno prísť a potom sa mu podlizovali? títo že by sa vzopreli? pochybujem
aj ja sa prikláňam k tvojmu názoru , ale možno Dáni predsa len milo prekvapia...
no bola by som opatrná pri tých prognózach, naša "smelá" EU a zločinecké NATO sa podľa mňa skôr budú báť Trumpovi vzoprieť a napokon sa im to ešte bude zdať ako dobrý nápad v súvislosti s Ruskom
rozhodne sa za také svinstvo, ako je obsadenie Grónska modliť nebudem
to si na zlej adrese , ja som s ním nesympatizovala, ale ani s Kamalou , boli veci, ktoré sa mi páčili na ňom a boli také, ktoré na nej, ale ako prezident? ani jeden, ani druhý
myslím si, že dobro aj zlo sa človeku vracajú, ale nemusí sa tak stať hneď , čo sa týka zla, mám takú skúsenosť, že je oveľa horšie, ak sa vráti až po čase...
ale mali by ste si trocha aj strážiť gramatické chyby, máte ich tu pár a v malom blogu to dosť vynikne , veď sa to dá opraviť a blog aktualizovať
Odporúčame