Trump si dovoľuje, lebo je mu to dovolené...
veľmi dobrý blog a práve o tejto téme som dnes uvažovala
ale čo sa týka tých žien, som názoru, že ak by svet riadili ony, žilo by sa nám oveľa lepšie a že kráľovné viedli vojny? veď to boli vlastne političky a političky nie sú úplne normálne ženy...(česť výnimkám)
dobrý nadpis a súhlasím aj s názormi blogera, len k tomu školstvu jedna dôležitá poznámka- veľmi nám ho tu ničí škodlivá inklúzia
a to píšeš vážne? vieš si to prestaviť ? však oni držia moc v rukách, sú bezohľadní, obyčajní Ukrajinci majú strach
mohli to urobiť aj Rusi , tí na to skôr majú prostriedky - ak Trump vedel uniesť venezuelského prezidenta, čo sú Rusi horší? prečo tak neurobili so Zelenským ? či už oficiálne alebo aj inak...ale aj Rusom teraz tento boj krvavý boj vyhovuje
denník Pravda to nemá práve jednoduché, útočia na neho zarytí antikomunisti a z druhej strany tí, ktorí ho označujú za služobníka progresívcov
už sa poučil a chce si to vyžehliť ,predpokladám ale, že išlo o staršie ročníky
a Rakušanovi a fialovému hnusu išlo o dobro ľudu.:))))
takýchto netvorov treba čo najprísnejšie potrestať
no, hádam už je jasné, že v únose mala hlavné prsty SIS s požehnaním Mečiara , ale film nebol dobre urobený, Sviňa takisto mala niečo do seba, niečo mohlo byť zveličené
režisérka vo filmoch prejavuje svoje názory na súčasnosť a tak je možno dobré, že prešla na históriu , že ide točiť filmy o osobnostiach z histórie , uvidíme, ako sa jej to podarí
čo sa týka Štúra, aspoň u mladých oživila záujem o jeho osobu
áno, bola to veľmi dobrá debata, ale bloger sa mýli- k takej dohode tak skoro nedôjde, lebo vodcovia EU sú ešte značne protirusky naladení a ešte to bude dlhšie pretrvávať , jedine ak by sa rozpadla EU a jednotlivé štáty by si išli jednotlivo každý svojím smerom
je asi načase , aby zasiahla karma, Trump sa správa ako pred úpadkom
o Pospišilovej sme sa učili na SŠ a takisto o Ostrolúckej, tu skôr ide o to, že do Marie sa Štúr naozaj zamiloval a s Adelou to bol možno len priateľský vzťah
ale teraz som pozerala debatu s režisérkou, bola veľmi milá a s úctou hovorila o Štúrovi aj s dojatím, že na sklonku života nevedel, či sa jeho dielo ujme ...a že čítala jeho listy , aký sa tešil, keď sa mu podarilo až 5 kníh predať...
plánuje natočiť film o Tisovi
Odporúčame