skôr tie Pavlove by som povedala
skôr tie Pavlove by som povedala
divadlo nie je a nikdy nebude prežitok, ale niektorí to nepochopia ...
jeho treba brať s veľkou rezervou, niekedy aj klame
teraz ti budem trocha oponovať, prvú, tretiu a štvrtú vetu beriem, napísala si to dôrazne, tak si to možno mnohí lepšie zapamätajú, ale si príliš prísna - každý vieme niečo iné, a nie každý musí perfektne ovládať pravopis. A povedzme si rovno, blogy v Pravde majú rôznu úroveň, niektoré sú vyslovene hrozné - nielen štylisticky...tak to tu proste chodí a Eduard síce občas urobí drobnú pravopisnú chybu, ale snaží sa písať svoje blogy poctivo a poskytnúť nám aj informácie , nielen prvoplánovo burcovať a manipulovať
povinné očkovania u detí- som za, ale v primeranom množstve, hepatitída typu B deti neohrozuje, zato typu A určite áno, ale nie očkovať ich v deň narodenia
72 dávok , to je veľa...
načase s pyrotechnikou poriadne zatočiť- či ešte musia prísť väčšie tragédie?
len aby sa aj v Česku nezačalo strieľať...
veľkí ľudia si často nesú aj veľký kríž
nech odpočíva v pokoji
dobrý blog a áno, agresia a silné manipulatívne reči z pódií či podobne ladené statusy zo soc. sietí sú znakom slabosti, nie sily
na skromnosť treba veľa sebavedomia
a okrem toho ešte doplním, že tento bloger je skromný a slušný človek, píše blogy len z jedného nicku
myslím, že ak by niekde urobil chybu, vie si ju aj priznať
mňa nezasiahol nikde, lebo poznám aj iné jeho "duchaplné" príspevky, ale ty ak tvrdíš, že som na všetko taká odborníčka, si už dávno zasiahnutý na hlavu.:))
no liečikov je dnes mnoho a určite ti niektorý z nich pomôže
skôr čakáme mnohí , kedy už táto ministerka s Machalom konečne odídu a nie to, aby vznikali ďalšie úrady
sú to prašivci a nič dobré si nezaslúžia
u nás bolo tohto roku oproti ostatným mimoriadne ticho, zopár minút po polnoci ohňostroj a potom pokoj
ale nechápem- v TV bol príspevok, že petardy sa už nepredávajú, iba pyrotechnika so svetelnými efektami , že napríklad v BA sú prísne stanovené pravidlá, ako to, že nie sú prísnejšie postihy, ak sa nedodržiavajú inde?
všetko najlepšie aj vám v novom roku
ďakujem za blog a v novom roku, Eduard, nech sa vám darí
prezidentov prejav sa mi páčil, tých dvoch som nepočúvala
a páči sa mi aj vás komentár, pán Daniš, no som skeptik- sme už príliš rozdelení a zdravého stredu je tak málo...
Odporúčame