sú to prašivci a nič dobré si nezaslúžia
u nás bolo tohto roku oproti ostatným mimoriadne ticho, zopár minút po polnoci ohňostroj a potom pokoj
ale nechápem- v TV bol príspevok, že petardy sa už nepredávajú, iba pyrotechnika so svetelnými efektami , že napríklad v BA sú prísne stanovené pravidlá, ako to, že nie sú prísnejšie postihy, ak sa nedodržiavajú inde?

