mňa nezasiahol nikde, lebo poznám aj iné jeho "duchaplné" príspevky, ale ty ak tvrdíš, že som na všetko taká odborníčka, si už dávno zasiahnutý na hlavu.:))
no liečikov je dnes mnoho a určite ti niektorý z nich pomôže
mňa nezasiahol nikde, lebo poznám aj iné jeho "duchaplné" príspevky, ale ty ak tvrdíš, že som na všetko taká odborníčka, si už dávno zasiahnutý na hlavu.:))
no liečikov je dnes mnoho a určite ti niektorý z nich pomôže
skôr čakáme mnohí , kedy už táto ministerka s Machalom konečne odídu a nie to, aby vznikali ďalšie úrady
sú to prašivci a nič dobré si nezaslúžia
u nás bolo tohto roku oproti ostatným mimoriadne ticho, zopár minút po polnoci ohňostroj a potom pokoj
ale nechápem- v TV bol príspevok, že petardy sa už nepredávajú, iba pyrotechnika so svetelnými efektami , že napríklad v BA sú prísne stanovené pravidlá, ako to, že nie sú prísnejšie postihy, ak sa nedodržiavajú inde?
všetko najlepšie aj vám v novom roku
ďakujem za blog a v novom roku, Eduard, nech sa vám darí
prezidentov prejav sa mi páčil, tých dvoch som nepočúvala
a páči sa mi aj vás komentár, pán Daniš, no som skeptik- sme už príliš rozdelení a zdravého stredu je tak málo...
jeho niektoré predchádzajúce blogy, milý dôchodca, a hlavne ten "perfektný" posledný o Pauhofovej, takže týmto sa snaží asi si vylepšiť renomé a doplniť info
má to zrejme od Chmelára, ten to ale rozpísal podrobnejšie
čudujem sa osobne chlapom, že práve dnes majú potrebu písať blogy k tejto konkrétnej téme, také klebety...
bližšie to rozoberať nechcem
zase ti niekto zaplatil, aby si nám toto tu podsúval na nový rok?
Hamas je zlo a Izrael na čele s Netanjahuom o nič menšie
mala pravdu v tom, že by si sa mal liečiť, viem to od tvojich prvých blogov, dala ti dobrú radu a ak sa už liečiš, tak buď zmeň lieky alebo lekára
skrátka a jasne- nech urobí čokoľvek, u vás je odpísaný, zbytočná debata
ešte reakcia, aby som nebola na Nový rok za zlú- - blogerovi prajem, nech sa mu darí a nech hlavne bude viac objektívny, potom budem aj ja pozitívnejšie reagovať ...:)
švihá kvalitne, bloger ? že priemerné výkony.:)))
mám výhrady voči tomu, ako sa táto téma politizuje a že ju opozícia zneužíva, no iba buran , ktorý nemá potuchy o tom, čo je kvalita a čo priemer môže napísať také vety
áno, to nemal urobiť, ale zabudol si napísať, že prezident vetoval zákon o zrušení Úradu na ochranu oznamovateľov
prečo moja konsolidácia? ja nie so spokojná s touto koalíciou, mám k nej vážne výhrady
a nezvykla som kritizovať ani novoročné prejavy Čaputovej, ale ak si už začal- len neobjektívny človek nevidí, že Pellegrini nepolarizuje spoločnosť tak ako Čaputka, Pellegrini debatuje aj s opozíciou , snaží sa aj o kompromisy, ona to nerobila
lenže úlohou prezidenta nie je v slávnostný deň, na Nový rok, ponúkať nejaké konkrétne riešenia. Toto bol slávnostný prejav, naštuduj si niečo o rečníckom štýle
na vás sa mi páči, že sekáte na každú stranu ,ak sa vám niečo nepáči, ste kritická nie podľa toho, kto akú stranu zastupuje
pekný nový rok, popelka
ja vám prajem, aby ste sa v novom roku zlepšili v pravopise -DODNES sa píše spolu
Vlny sú kvalitný film, dobre urobený, ale musím súhlasiť s blogerom, aj mne napadlo, že na Nový rok by bol asi vhodnejší iný film
Odporúčame