.:))) si smiešny...
jeho niektoré predchádzajúce blogy, milý dôchodca, a hlavne ten "perfektný" posledný o Pauhofovej, takže týmto sa snaží asi si vylepšiť renomé a doplniť info
má to zrejme od Chmelára, ten to ale rozpísal podrobnejšie
čudujem sa osobne chlapom, že práve dnes majú potrebu písať blogy k tejto konkrétnej téme, také klebety...
bližšie to rozoberať nechcem
zase ti niekto zaplatil, aby si nám toto tu podsúval na nový rok?
Hamas je zlo a Izrael na čele s Netanjahuom o nič menšie
mala pravdu v tom, že by si sa mal liečiť, viem to od tvojich prvých blogov, dala ti dobrú radu a ak sa už liečiš, tak buď zmeň lieky alebo lekára
skrátka a jasne- nech urobí čokoľvek, u vás je odpísaný, zbytočná debata
ešte reakcia, aby som nebola na Nový rok za zlú- - blogerovi prajem, nech sa mu darí a nech hlavne bude viac objektívny, potom budem aj ja pozitívnejšie reagovať ...:)
švihá kvalitne, bloger ? že priemerné výkony.:)))
mám výhrady voči tomu, ako sa táto téma politizuje a že ju opozícia zneužíva, no iba buran , ktorý nemá potuchy o tom, čo je kvalita a čo priemer môže napísať také vety
áno, to nemal urobiť, ale zabudol si napísať, že prezident vetoval zákon o zrušení Úradu na ochranu oznamovateľov
prečo moja konsolidácia? ja nie so spokojná s touto koalíciou, mám k nej vážne výhrady
a nezvykla som kritizovať ani novoročné prejavy Čaputovej, ale ak si už začal- len neobjektívny človek nevidí, že Pellegrini nepolarizuje spoločnosť tak ako Čaputka, Pellegrini debatuje aj s opozíciou , snaží sa aj o kompromisy, ona to nerobila
lenže úlohou prezidenta nie je v slávnostný deň, na Nový rok, ponúkať nejaké konkrétne riešenia. Toto bol slávnostný prejav, naštuduj si niečo o rečníckom štýle
na vás sa mi páči, že sekáte na každú stranu ,ak sa vám niečo nepáči, ste kritická nie podľa toho, kto akú stranu zastupuje
pekný nový rok, popelka
ja vám prajem, aby ste sa v novom roku zlepšili v pravopise -DODNES sa píše spolu
Vlny sú kvalitný film, dobre urobený, ale musím súhlasiť s blogerom, aj mne napadlo, že na Nový rok by bol asi vhodnejší iný film
bol to veľmi dobrý a vyvážený novoročný prejav
a môžu sa hanbiť takí diskutujúci, ktorí tu ešte aj dnes, hneď v prvý deň nového roku, šíria nenávisť ,osočujú a urážajú
treba sa zamerať na prejav prezidenta a nie na jeho osobu
ona reaguje vyrovnane, používa rozumné argumenty, ty si agresívny, vraj tu otravuje , vyzerá
ako hlupka? keď čítam tvoje a jej a nielen tieto príspevky, je jasné, kto z vás dvoch je hlupák, je to ten, ktorého rod je mužský
kopec rozumu si v novom roku môžeš popriať ty a aj to zrejme zbytočne
aj jeho tím mi je sympatický, noví pomerne mladí ľudia, lebo týchto, čo sú tu roky, už novým kúskom veru nenaučíš.. .
zaujíma sa o regióny...
a peňazí má dosť, nahrabať si nepotrebuje...
neidealizujem si ho , ale toto, čo je tu dnes v tomto zložení, je katastrofa a opozícia? tiež nula bodov
to je ale vec mojej povahy, s tým nič neurobím...práve preto do diskusií aj málo chodím a pravdupovediac, mnohým veciam ani nerozumiem, vidím , aký máš napríklad ty prehľad oproti mne...
to sa ale nepodceňujem, to len realisticky konštatujem
voľby- najprv som nechcela ísť voliť , teraz rozmýšľam, že budem voliť Zora ...no či má šancu...??? ale poznám jeho ženu , čo to mi o ňom povedala a je fakt múdry
aj ja niekedy uvažujem nad tým, ako môžu tí hore až tak plytvať, dávať peniaze - a nie malé- za veci, ktoré ani nie sú dôležité a potrebné a zvlášť v takýchto časoch
človek zdola, ktorý žije skromne a vie si vážiť zarobené peniaze, by raz dva s tými hore urobil poriadok a skresal by výdavky
po nás potopa, tým sa riadia a tiež že z cudzieho krv netečie
nech sa vám , Gabo, v novom roku darí...
ale už je tých červených menej, ja som mala dve a ty až tri pôvodne , už miznú, asi prišli nejaké dobré dušičky na pomoc.:)))
Odporúčame