Smrť generála Lučanského – sám proti vlkom
jeho smrť ma zasiahla, bolo neľudské, ako sa k nemu správali , to je fakt , na druhej strane - jeho smrťou sa vyšetrovanie zastavilo , ktovie čo by bolo vyšlo na svetlo Božie...pošmyknutiam v cele veľmi neverím, ale samovražde áno, asi mal dôvody...podstatné je , že inšpekcia opakovane potvrdila aj za vlády R. Fica , že išlo o samovraždu, s tým sa už zrejme nič neurobí, akokoľvek sa rodina snaží spochybniť činnosť inšpekcie
ak niekde vraj existujú svedkovia, ktorí vedia čosi viac , tak sú to pekní...nič ich neospravedlňuje, že mlčia , veď čoho by sa mali báť , keď je tu vláda R. Fica? Ktorej vraj ide o spravodlivosť
osobne neverím na nejakú sprisahaneckú skupinu, ktorá sa priamo podieľala na smrti Lučanského, ako niektorí naznačujú ,pri takýchto citlivých prípadoch ide o záležitosť maximálne 2-3 ľudí ...a aj to je možno veľa