ďakujem, milan, nie všetci mi ale stoja za takéto želanie...
ďakujem za poslednú vetu a aj tebe prajem v novom roku všetko najlepšie
ďakujem, milan, nie všetci mi ale stoja za takéto želanie...
ďakujem za poslednú vetu a aj tebe prajem v novom roku všetko najlepšie
faulu sa dopúšťajú iba vymleté totalitné mozgy , ktoré dodnes velebia Mečiara ako zlatý slovenský poklad , nič zlé na ňom a ani na jeho žiakovi nevidia
nevidím zmysel tohto nepodareného blogu , on síce má taký svojský štýl písania...ale keby aspoň rozpísal, o čo ide a čo si to myslí, lenže on urobí z toho akurát tak propagandu pre tých menej mozgovo- bunkových
ja túto situáciu nesledujem, herci tiež nie sú anjeli, ale o Šimkovičovej radšej pomlčať
no napísať znevažujúco o tak talentovanej a aj za hranicami uznávanej herečke môže skutočne len...tak ako si napísal
+++++ a vám Simon v novom roku prajem hlavne pevné zdravie, veľa síl a duševnej pohody
nepodarený blog , okrem toho Táňa je pani herečka, ktorá niečo dokázala , a vy ste kto, moechus?
samozrejme hlúposť a touto hlúposťou sa snažia politici pred svojimi voličmi vysvetliť , prečo je nutné zbrojiť
napísala som, že sa mi tento článok páčil , komu to prekážalo? prečo to bolo zmazané?
doplním ešte- nie vždy ti odhad na ľudí vychádza
proste som sa teraz len potrebovala zabaviť a inšpirovala ma tu istá diskutujúca, ktorú práve pre tú ľahkosť, s akou reaguje aj na hlupákov, veľmi obdivujem
kurachovo, prajem čo najúspešnejší budúci rok a hlavne zdravie
ale nájdu sa aj dnes dobrí mladí herci...a využívam túto príležitosť, aby som tým diskutujúcim, ktorých som si obľúbila a rešpektujem ich , popriala čo najúspešnejší budúci rok a hlavne zdravie, tak tebou začínam, stvorenie
ja sa desím Silvestra v súvislosti so zvieratami, infantilní jedinci sa vedia zabaviť, zdá sa, iba s pyrotechnikou
čo sa týka televízie, raz si už podobný blog písal (ale z iného nicku ) a hoci uznávam, že klasika je klasika, skús sa aj ty trocha omladiť a pozrieť občas aj nejaké modernejšie veci, možno budeš milo prekvapený
ja už mám napozeraného dosť, teraz sa vraciam k starším filmom na disku či na DVD a dávam si ich ako také zákusky.:)
ale čo sa týka rozprávky Čáry- máry , musím ti oponovať , vidíš , všetko je vecou vkusu- mne sa napríklad tá princezná veľmi páčila a hoci rozprávka na klasiku samozrejme nemá, miestami som sa zasmiala a to je u mňa čo pri rozprávke povedať, lebo nemám rada násilne pôsobiace vtipy a tu boli prirodzené . Rozhodne som videla lepšie, ale aj horšie rozprávky
toto je veľmi dobre napísané.:)
mne sa páči , že sa dokáže vzoprieť Bruselu , aj keď je pravda, že často len slovne doma...tiež súhlasím s politikou na 4 svetové strany , ale sú veci, ktoré mi veľmi prekážajú (podpora Kotlára) a sú veci, pre ktoré by som ho nevolila(hanebná novela TZ- napríklad )
rozhodne zbraňou a násilím sa problémy neriešia
nemyslím si, že Fico je zločinec , ale myslím, že jeho vlády výrazne prispeli ku stagnácii Slovenska
no momentálny výber politikov je biedny, žalostný a vtip o Ježišovi, ktorý je tu zverejnený , ozaj dobre vystihuje túto slovenskú trpkú realitu
v jeho prípade ani nie, nepotešila, ale ak si to myslíš...to neovplyvním.:) ak by na teba reagoval tak dá sa povedať eufemisticky jednoducho niekto iný , myslím, že by si mu rovnako odplatil ...neviem si predstaviť , že by takto jednoducho a vlastne hlúpo reagoval napríklad taký spozabukakuk ...nuž ale tu v Pravde si nevyberieš partnera do debaty, musíš reagovať alebo aj nereagovať na toho , kto reaguje na teba...niekomu je to jedno, mne to vadí, lebo v reálnom živote sa hlupákom úspešne vyhýbam
no, ale sme sa to v 21.storočí dopracovali...
Odporúčame