v jeho prípade ani nie, nepotešila, ale ak si to myslíš...to neovplyvním.:) ak by na teba reagoval tak dá sa povedať eufemisticky jednoducho niekto iný , myslím, že by si mu rovnako odplatil ...neviem si predstaviť , že by takto jednoducho a vlastne hlúpo reagoval napríklad taký spozabukakuk ...nuž ale tu v Pravde si nevyberieš partnera do debaty, musíš reagovať alebo aj nereagovať na toho , kto reaguje na teba...niekomu je to jedno, mne to vadí, lebo v reálnom živote sa hlupákom úspešne vyhýbam


