verím, že bude v novom roku lepšie a prajem vám to ... nech sa vám darí a hlavne buďte zdravá
teraz nie k tomu, čo píšete , ale videla som nedávno film Otec, o ktorom ste písali , tak už môžem aj hodnotiť- asi najlepší Nvotovej film , nie zlý, ale mali ste v niečom pravdu , trocha zľahčená problematika , trocha ide po povrchu...bolesť bolo cítiť iba miestami
a teším sa na film o Štúrovi, práve som si vypočula a videla klip od Hrdze Hromy divo bijú- nádherné! zimomriavky som mala...

