prezident ma týmto veľmi sklamal....niežeby som bola proti novele, ale avizoval podrobnejšie preskúmane a odstránenie nedostatkov, ktoré by mohli v budúcnosti spôsobovať problémy
opozícia sa predpokladám obráti na Ústavný súd
prezident ma týmto veľmi sklamal....niežeby som bola proti novele, ale avizoval podrobnejšie preskúmane a odstránenie nedostatkov, ktoré by mohli v budúcnosti spôsobovať problémy
opozícia sa predpokladám obráti na Ústavný súd
a kto píše, že je to o vás? reagovala som všeobecne
aj keď ...sú tu blogeri a komentujúci, o ktorých by si to človek ani omylom nepomyslel a sú aj iní
viete, ferro, mať diplom a mať prirodzenú inteligenciu sú niekedy dve rozdielne veci.:)
veľa "odborníkov" z tej doby vyštudovalo za klobásky, boli to takzvaní klobáskoví inžinieri, aj ja som takých poznala, horšie je, že aj lekárov
na druhej strane aj dnes je hodne takých, čo si titul kúpia
proste je to v ľuďoch ...
konečne sa Raši prebral?
k blogu ešte toľko: ak chcel vyvolať autor spomienkovú nostalgiu za starými časmi , podarilo sa mu to u istej časti čítajúcich, u inej zase vyvolal opačné pocity. Hádam každý súhlasí s tvrdením, že väčšinou pravda býva kdesi v strede a teda aj v tomto prípade je to tak- ak by sme niečo zobrali z kapitalizmu, niečo zo socializmu, mali by sme tu možno ukážkový model, ako má prosperujúca a zdravá spoločnosť vyzerať
zavádzajúci je však nadpis blogu - posledné pokojné a mierové Vianoce v roku 1988? hlúposť nad hlúposti, odvtedy tých Vianoc bolo dosť a mali sme ich rôzne, každý to mal inak, niektorí menej pokojné a menej šťastné, iní naopak
nie je to len v systéme, ale aj vo vnútornom nastavení človeka
sú veci , na ktoré je dobre poukázať, ferro, ale nie tak, že denne chŕlim štvavé blogy, menej je niekedy viac
to je ako vaša posadnutosť Čaputovou, len psychológ by vedel , čo sa za tým skrýva
neviete sa zmieriť s tým, že Čaputová nikdy potrestaná nebude, alebo máte nižšie IQ, že to nechápete?
tak potom nedávajte dementné nadpisy ešte aj pred sviatkami len preto, aby ste upútali.
na Slovensku mnohí občania maďarskej národnosti veľmi slabo ovládajú slovenčinu , a to aj mladí ľudia, slovenská spoločnosť im to toleruje...
Vždy je to aj o vnútornom nastavení človeka, takže určite nie tak že po roku 1988 boli posledné pokojné a mierové Vianoce. Ak to niekto takto cíti, potom ide o nešťastného človeka a môže sa snažiť akokoľvek oklamať seba aj iných. Napokon, Vianoce - to je len pár dní v roku a ak tie ostatné dni "nabíjame" seba a okolie negatívnou energiou, tak ani nemajú zmysel
darebák Trump sa nemá čo starať do vnútorných záležitostí iného štátu
smutné, že to trvalo tak dlho, ale hlavne, že je tu ...
.:))) ty ju ukazuješ hlavne tým, že ma tu otravuješ, ja ťa mám v... a nebyť tvojich drístov , ani o tebe neviem, že existuješ ... ale ak si chudáčik potrebuješ niečo ventilovať , poslúž si
a gunár - pubertiak sa ozval
neotravuj somarinami!
tak u nás by to možno bol aj každý druhý
a hl...ak orezaj, mozog mu ktosi odrezal.:)))
Odporúčame