a gunár - pubertiak sa ozval
neotravuj somarinami!
a gunár - pubertiak sa ozval
neotravuj somarinami!
tak u nás by to možno bol aj každý druhý
a hl...ak orezaj, mozog mu ktosi odrezal.:)))
tu nejde o to, že narazíte, ale že niekedy hlúposťami strácate čas a energiu, ktorú by ste mohli investovať lepšie
žiaľ, zbrojárska lobby považuje za najhoršie slovo mier, a preto aj vyhlásenie Putina sa bude snažiť bagatelizovať
pre Milanx- lebo pri tej téme najviac poznáš hlupáka a typického dezoláta
mňa nemusíte presviedčať, sama som človekom, ktorý strhne a pomôže
no ja viem, kedy treba povedať dosť a stačí a že hlavou proti múru môžete ísť len do istej vzdialenosti
teroristické akcie banderovcov pokračujú...
nech by tam bol ktokoľvek, vždy lepší ako Černochová
ďalšie pekné peniažky pre RKC... snáď sa využijú pre dobro tých, čo to potrebujú..
a to má byť kto? hádam nie vojnový štváč Korčok? ten je totiž dlžníkom svojim sponzorom z Bruselu
tak potom aj Zuzana bola zbytočná postava
a ak vy nemáte ten dojem, nuž, nečudujem sa, vy totiž občas máte v tej hlavičke také ticho ...také vypnuté ...
ferro, pre vás osobne s venovaním odo mňa jeden citát a tiež prajem aj vašej rodine, nielen vám pohodu nielen počas Vianoc, ak sa tým citátom budete riadiť, tak tá pohoda bude- " Bože, daj mi pokoj, aby som prijal to, čo nemôžem zmeniť a daj mi odvahu zmeniť to, čo zmeniť môžem a mám a ešte mi daj múdrosť spoznať ten rozdiel."
tak hádam budem milo prekvapená, lebo netreba sa stále len vracať do minulosti a len burcovať a kritizovať a hlavne tam, kde už nič nevyriešite a vy ako človek ničím osobne nemôžete pomôcť
a čo by podľa vás mal ešte robiť? Polarizovať spoločnosť ako Čaputová? My tu predsa nemáme prezidentský systém, jeho právomoci sú obmedzené, môže prinášať nové témy, zmierovať a upokojovať spoločnosť (a o to sa aj snaží), kriticky poukázať na problém či vinníka a tým to celé končí
doplnenie: Pellegrini je zrelý a zodpovedný štátnik a nie je pravda, že konal pod diktátom, čo povedal, to povedal, ale urobil správne a určite to nebolo len kvôli takzvanému "diktátu", to len vy ste si museli opäť vyrobiť tému pre vašich fanúšikov, od ktorých obdivu ste závislý, to je zase môj názor
z jedného vášho iného blogu, na ktorý sa dobre pamätám
agresívne? len nemám rada, ak chlap píše hystericky a až príliš emotívne, čo veta to výkričník
a hlavne, ak mu chýba nadhľad a občas aj zdravý rozum, tak nech sa potom nečuduje istým reakciám
prajem vám pekné sviatky, ja si ich čítaním vašich blogov kaziť nechcem, no na tento mi nedalo zareagovať
Odporúčame