...a preto mnohí ľudia majú radšej zvieratá ako svoj vlastný druh...
rozprávky starej matere...
nemám žiadne horšie dni...tak po lopate- hádam si to raz a navždy uložíš do pamäti- čo sa týka zahraničia, máme na 95% rovnaké názory, čo sa týka domácej politiky , je to na 60-70% , už jasné?
toto bol veľmi prínosný rozhovor, prezident opäť potvrdil, že je štátnikom
tak toto je neskutočné! Zelený že sa odváži otvárať si ústa, práve on, ktorý vydiera a nevadí mu, keby nás zavliekol do vojny
načo by už unášali, čo by pýtali výkupné?.:)) proste ich evakuovali a zachránili im tým životy
pardon oprava má byť predložka S takže s na mieru šitým "expertom"
"prenádherný" predvianočný rozhovor od na mieru šitého "experta"
keď nie Matišák, tak Krčmárik...s týmito vašimi "expertmi" ušitými na mieru si môžete...
zatiaľ nám trasy ničia skôr tí, ktorí používajú teroristické metódy- Ukrajinci
súhlasím, tak by to malo byť pri každom, hejtovať, až keď sa ukáže neschopnosť (Kotlár), ale najprv dať šancu
pôvodne som do tohto blogu nechcela prispieť, ale blogerovi dávam za pravdu, mňa dosť hnevá, že sme sa pripravili vinou EU o lacnejší zdroj energií, no kým sme v spolku bláznov, nič s tým neurobíme
k Hojsíkovi: typický progresívec, ale jeden z tých, ktorý hodne pomáha zvieratám, tak ho ako tak beriem na milosť
ale k inému sa hlavne chcem vyjadriť- komentujú tu niektorí veľmi vulgárne, hrubo , niektorí sa nad tým pozastavujete, nadávate na admina- neviem, ako to tu ale je nastavené, či netreba príspevok aj nahlásiť, lebo admin toto nemusí čítať, ale môžem sa mýliť
v živote som sa naučila jednu zásadnú vec (a to mi hodne ľudí pomáha, lebo aj ja pomáham) - že čo si neurobíš sám, to nemáš , takže ak niekomu prekážajú hrubé komentáre, stačí napísať mail adminovi a upozorniť ho , samozrejme aj príspevok nahlásiť - aspoň za pokus to stojí
ale ak vám stačí, napríklad teraz konkrétne vám, ferro, že vás tu takto urážajú a vy im nastavujete miernu tvár, tak je to len a len váš problém
konečne niečo rozumné po dlhšom čase- tie sankcie
z celého toho cirkusu okolo darčeka je pozitívne len to, že si začala EU už kopať hrob, smutné je, že kým sa jej loď celkom potopí, mnohí na to doplatia
ferro, zato vy ste ma neprekvapili, vám to občas totiž "úžasne" páli - teda vám je aj zbytočné vysvetľovať, že Čaputová nebude potrestaná a nebude stíhaná
ak nechápete prečo, možno rokmi na to prídete
nepísal si tu raz už podobný blog? ale veď v inom blogu si písal, že ty si vždy stál na vlastných nohách a musel si podporovať svoje bývalé , ktoré na nich nestáli. A tiež si raz písal, že dobrým riešením je zo Slovenska sa vysťahovať. Tak čo ti bráni uplatniť svoje schopnosti a zbaviť sa takto susedov? Môžeš žiť v novom prostredí, ktoré ti bude viac vyhovovať
Odporúčame