A to U. S. Steel chce predať koncern Japoncom tiež kvôli ruským energonosičom?
Menej pozornosti venuj infoalternatíve, budeš mať viac času vidieť globálne trendy z nadhľadu. Trebárs aj v oceliarstve.
A to U. S. Steel chce predať koncern Japoncom tiež kvôli ruským energonosičom?
Menej pozornosti venuj infoalternatíve, budeš mať viac času vidieť globálne trendy z nadhľadu. Trebárs aj v oceliarstve.
Neslušné je písať denne niekoľko blogov pod piatimi nickmi a tváriť sa, že to nie je názor jednej a tej istej osoby, a nie požiadať o grant smeráckej vlády a aj ho dostať.
Ako chce koalícia donútiť opozíciu, aby na post podpredsedu NR SR opakovane nenavrhovala jediného kandidáta?
Pokiaľ ty sama nechceš Putinovu ponuku využiť, tak sa zjavne jedná o program bez relevantného účinku a v tom prípade by bolo rozpútanie spravodajskej hry Západom kontraproduktívne.
Ináč, úlohou SIS je chrániť štát pred akýmkoľvek nežiadúcim zásahom ktorejkoľvek cudzej mocnosti na našom území: spomeň si na reakciu nemeckej tajnej služby na sledovanie nemeckej komunikácie Američanmi.
V tom prípade by si sa teda ale mala obrátiť so svojimi podozreniami na terajšie vedenie slovenskej tajnej služby.
Možno tam aj sú, nože, buď taký dobrý a prekontroluj mi stav.
Však keby na tej tlačovke namiesto ohlásenia kandidatúry Mikloška na post predsedu NR SR ohlásili podporu odvolaniu Šimečku z postu podpredsedu NR SR, tak by si inak o nich hovoril :-D
Podobne tak je možné predsa argumentovať tým, že odchody jednotlivých poslancov za materských klubov v podstate taktiež reflektujú aktuálne nálady v spoločnosti:
klesla podpora kotlebovej doktríne vodcu v ľudáckej klike, tak sa rozpadla na dva prúdy a časť poslancov sa prihlásila k Republike; klesla podpora Sme rodina, odišla im časť poslancov; klesla podpora SaS na úkor novovzniknutého PS; klesla podpora OĽaNO a na ich úkor stúpajú Demokrati, odišiel im Galko.
Tým stav v NR SR demokraticky odráža aktuálny politický stav v krajine. Vynúteným popieraním aktuálneho stavu v spoločnosti (zvýšením vplyvu strán na držbu mandátu poslancov) takto demokraciu neposilníš, ale posilníš vplyv straníckych centrál.
Rozumiem: keďže regresia je v lekárskom slovníku ústupom choroby, tak si sa stal fanúšikom spoločenského regresu.
Hovoríš o demokracii, ale posilniť chceš v praxi partokraciu a moc straníckych centrál.
Kompilát paranoidných bludov čoby výsledok absolútne premrhaného času, venovaného nachádzaniu súvislostí tam, kde vôbec žiadne nie sú, následne nasilu pozliepaných.
Čaputová odíde načas prednášať na Stanford, možno sa vráti, možno aj nie, a autor článku s tým nič nemôže urobiť. To je priam strašidelná predstava, neviem, či v najbližších mesiacoch kvôli tomu v noci oka zažmúrim, alebo sa len budem zúrivo prehadzovať zboka na bok premýšľajúc, ako len toto celé, preboha, asi dopadne.
Otázka autorovi: to teraz budeš lustrovať každú jednu univerzitu, na ktorú exprezidentka Slovenskej republiky čoby prednášajúci zavíta...? Tak to ti držím palce, tak o rok či dva už budeš zrelý.
Larry King nikdy neskákal svojim hosťom do reči nepríjemnými otázkami?
Máš pravdu, nerozumiem tomu. Nerozumiem tomu, ak niekto vyčíta iným nedostatočnú čistotu slovníka nárečovými výrazmi.
Hodí sa takéto slovo do textu o nutnosti čistoty reči?
Zdá sa, že doposiaľ vôbec neexistovalo, takže jeho obsah pozná len tuná Tvorca.
Teraz pridal k nadpisu výraz "bždiny". Tak som si ho nahodil do gúglu a konštatujem, že sa mi ešte nikdy nestalo, aby gúgl nenašiel ale že vôbec nič.
Blahoželám autorovi: práve vyTvoril niečo nové, lepšie, začal Tvoriť, stal sa Tvorcom. Vytvoril niečo, ako my Slováci hovoríme, ganc nóje, použil nové Slovo Vedome, s Porozumením a Citom. Konečne sa aj ja Cítim preProgramovaný.
Chudák pán predseda SNS. Každý sa do neho naváža.
Mám taký dojem, že jeho favoritom je fašistický ľudácky štát. Preto tak velebí "poriadok".
No ako tak sledujem vývoj zahraničnej politiky Číny v Afrike, tak zrejme o chvíľu budú červení žltí ľudia vyzbrojovať proti bielym ľuďom zasa len čiernych ľudí.
Nemá tá autorova predstava poriadku tak trochu ľudácku tvár?
Niečo v štýle "Kráčaj po chodníku po pravej strane s dlaňami na pukoch nohavíc a očami upretými pred seba na zem, inak dostaneš s pendrekom po krížoch."
Odporúčame