ODPAD bol zadarmo. Len ho bolo treba doviesť.
ODPAD bol zadarmo. Len ho bolo treba doviesť.
Nie som hoaxová polícia, ale na toto nemôže povedať nič.
Tu je kompletná správa zverejnená na stránkach Volva
https://www.volvocars.com/images/v/-/media/M…
K týmto číslam prišlo viacero ľudí. Zástanci EV ich trocha ohýbajú.
Ak by sme sa zamerali na výrobu elektriny ušetrili by sme podstatne viac CO2.
Ale to by nebolo tak dobre vidieť, preto to nie politicky atraktívne.
Elektráreň Nováky vyprodukuje asi 1,7 mil. ton CO2 ročne.
To zodpovedá 1 mil ICE aut po 15 000km ročne.
To je trocha rozdiel.
Neviem o tom, že by poľský, maďarský či americký plot bránil občanom uvedených krajín opustiť ich vlasť
Mali by si tvoj názor zachytiť v ZP.
Ak raz budeš požadovať experimentálnu liečbu, pri jej zamietnutí ZP odpíše len
"pacient neakceptuje lieky v klinických štúdiách"
Nerozumiem.
Arriva uviedla v ponuke nepravdivý parameter?
To je v poriadku.
V súťaži musíte definovať ale merateľné ukazovatele a zverejniť vzorec výpočtu.
Aké by boli tie merateľné ukazovatele, ktoré by vstupovali do vzorca?
Ako by ste to nastavil Vy?
.Tak si ju prečítajte
Ako Droba protežoval Arrivu?
Pokiaľ viem nikoho napr nevylúčil.
Ako by ste nastavil podmienky Vy? Ani trocha nechcem Grobu obhajovať.
Len mi nie je jasná tá podmienka, ktorou možno takejto situácii predísť.
Jedno riešenie poznám, ale som zvedavý na to Vaše.
Len? Veď 15.1. mali 304.
Nech na tom popracujú.
štatistiku skresľujú hlavne invalidný dôchodcovia.
Starobných + predčasných starobných
+ 5,8 tisíca nárast starobných
- 1,8 tisíca pokles predčasných
+ 4 tisíce (starobný + predčasne starobný)
- 5,7 tisíca invalidných dôchodcov to dostane do mínusu.
Väčšina (63%) invalidných je čiastočne invalidných (pokles do 70%)
Nie celkom, ak dáte zošrotovať svoje auto a EČV si ponecháte novú EČV nie je treba,
Hlavný biznis je pri predaji vozidiel do iného okresu. Nových a dovezených vozidiel je cca 100 + 100 000.
Zmien držiteľov je 400 000.
Len možnosť prevádzkovať vozidlo zo značkou z iného okresu by ten biznis okresala na 1/3.
Možnosť ponechať si staré značky zo svojho vozidla ešte viac
3. ranou je zníženie ceny to plechu aspoň na 1/2
Asi nie som štandardný nakupujúci, ale s deťmi som na pumpu chodil minimálne.
Možno počas cesty na dovolenku.
Nakupujem na bežných pumpách, tie lacnejšie nejako nevyhľadávam.
Zdanenie je vysoké.
BO nemožno použiť ako prídavky pre deti, či niečo iné a čo potrebuje Matovič peniaze.
BO tvorí rezervu pre prípad krachu banky.
Bankový odvod sa nepočíta zo zisku ale objemu aktív.
Ak si uložíte v banke peniaze, banka musela odviesť 0,4% z uložených peňazí.
Aj keď z nich žiadny úžitok nemala.
Ak máte 2 roky inflácie musíte mať aj 2 valorizácie.
Neexistuje 730 dní počas ktorých neprebehli 2 valorizácie.
To čo ste nazvali "zvyšovaní cien najčastejšie dôchodcami používaných komodít" je dôchodcovská inflácia. Ak ŠÚ počíta zle, poďme protestovať tam.
Slovo najčastejšia je navyše nešťastné.
Najčastejšie kupujem asi rohlík (90ks mesačne)
Ak ale rohlík zdražie o 20%, môj spotrebný kôš zdražie o 1,80€.
Raz som to porovnával s autom
1 auto za 10 rokov za 20 000€ = 2000€ ročne
1000 rohlíkov ročne = 100€
Čo má v spotrebnom koši väčšiu váhu? Často kupované rohlíky , alebo 1 auto za 10 rokov.
Zo vzťahu s majiteľmi DSS ma tu už obviňovali, môžem Vás ubezpečiť, že žiadny neexistuje. 30% odvodov rozhodne nejde majiteľom DSS.
Takmer celú Vašu hotovosť ste dali majiteľom bánk? (rovnaký nezmysel)
18% na dôchodky rozhodne nestačí.
Zamestnanosť 2,5 mil. osôb
Priemerná mzda 1 100 €
18% 2,5 mil. x 1 100 x 12 x 18% = 5,9 mld
Výdavky 6,8 mld.
Výdavky na dôchodky
čakaním nič nevyriešiš. Rozhodujúci je dôchodkový vek.
Z bankového odvodu sa nikdy neplatili výdavky štátu.
BO má presné určenie.
Odporúčame