Pre porovnanie tu máme štátnu poštu.
Nie je tam nič zadarmo.
Kartou sa tam nedalo platiť ešte nedávno.
Služby sú dosť mizerné.
Už dnes mate napr. FIO, ktoré to zriadenie, zmenu, zrušenie trvalé príkazu zdarma.
Množstvo bánk má službu v balíku služieb.
R, Fico sa postaral o celkom zbytočné produkty
ZÁKLADNÝ BANKOVÝ PRODUKT za 0€ (príjem do 685€)
PLATOBNÝ ÚČET SO ZÁKLADNÝMI FUNKCIAMI za 3€
tak prečo ich nevyužívate.
za uvedenú sumu dostanete
− neobmedzený počet vkladov/výberov hotovosti v pobočke
− neobmedzený počet poplatkov za vklady/ výbery hotovosti z ATM banky
− bezhotovostné prevody v mene EUR realizované v pobočke a elektronicky,
− zadanie/zmena/realizácia/zrušenie trvalých príkazov, v pobočke a elektronicky
− neobmedzené platby kartou u obchodníka v mene EUR
− vydanie/obnova jednej platobnej karty
− výpis z účtu poskytovaný elektronicky alebo osobne v pobočke 1x mesačne
Ak túžite chodiť do banky toto je produkt pre Vás, poskytujú ho všetky banky.

