Netvár sa ako hlupák.
Ceny rástli pre všetkých rovnako.
Výsledný nákup však rastie podľa toho čo do košíka vložíš.
Netvár sa ako hlupák.
Ceny rástli pre všetkých rovnako.
Výsledný nákup však rastie podľa toho čo do košíka vložíš.
ďakujem za odkaz na §67 ods. 8.
Takto je to veľa kriku pre nič.
Nečakal som, že uznajú štúdium a už vôbec nie nezamestnanosť.
Ešteže uznali aspoň ZVS a MD (aspoň tak to vyzerá).
Nová sadzba na zníženie nie je 0,5% - tá platí pre súčasných predčasných dôchodcov.
Pre tých čo budú mať odpracovaných 40 rokov bude platiť sadzba 0,3%
Za 5 rokov predčasnej penzie to potom bude 0,3%x (5x12mesiacov) = 18%
To mi ešte nie je celkom jasné, ako to bude s náhradnými dobami.
Myslím, že starostlivosť o dieťa (materská dovolenka) by sa započítať mala.
Ako to bude zo štúdiom pred 1.1.2004 mi nie je celkom jasné.
Od 2004 sa žiadna škola nezapočítava. Jedine ak by si doplatil odvody za toto obdobie.
Faktom je, že na to dosiahne málo ľudí, ak nebude škola započítaná.
Možno Vás poteší, že sa na Vás myslí.
V § 68 sa za odsek 4 vkladá nový odsek 5, ktorý znie:
„(5) Suma predčasného starobného dôchodku sa zvýši o 0,2 % súčinu podľa odseku 2 za každých začatých 30 dní odo dňa, ku ktorému získal 40 odpracovaných rokov do dňa dovŕšenia dôchodkového veku, ak poistenec uvedený v
a) odseku 3 získal 40 odpracovaných rokov,
b) odseku 4 ku dňu zániku dôchodkového poistenia získal 40 odpracovaných rokov.“.
Celý návrh je napr. tu:
Fica sa zastávať nebudem, ale článok nie je o nemocniciach.
Tu ide o všeobecných ambulantných lekárov - to je dosť neatraktívna oblasť.
Nemocnica si nemôže určovať ceny svojich výkonov, preeto sú stratové aj dobré nemocnice.
Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s. vykázal síce zisk,
ale veľmi malý cca 150 000€ pri výnosoch 85 mil. €.
Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica strata 2,5 mil. €.
Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov, , strata 8 mil.
..
V jednej veci sa určite mýliš a to v podiele dotovaných aut.
V roku 2020 bolo registrovaných cca 2000 BEV.
Podporených z nich bolo cca 1200.
Mne vadí, že
- sa pomerne skoro 2030, 2035 hovorí o zákaze spaľovacích aut
- dotácia EV nezodpovedá prínosu ( 2,5 tony CO2 ročne = max 250€)
- rovnako razantne sa neriešia väčší znečisťovatelia (energetika)
Produkcia USS Košice je cca 8 mil. ton t.j. viac ako vyprodukujú všetky osobné auta v SR
-
Nuž Austrália má obrovské problémy, pred časom vyrábala z uhlia 90% teraz už len 80%.
Výsledok "zaplatila sa za 3 roky" je tiež také promo.
Bolo to vypočítané ako porovnanie so škodami, ktoré spôsobili výpadky,
v časoch keď tam batéria nebola.
Nebolo by jednoduchšie, keby Austrália vybudovala normálne zdroje?
Máš pravdu, tu je svorka vlkov, ktorá nečaká žiadne argumenty.
Vy tu svoju pravdu veríte a keď v niečo veríte, netreba žiadne výpočty
Čo tak nevytrhávať veci z kontextu a pochopiť rozdiel období.
V článku pravdy sa píše:
Za sobotu pribudlo v rámci antigénového testovania 167 pozitívnych a vykonalo sa 9350 antigénnych testov, priblížilo MZ SR na sociálnej sieti. „Viac ako 80 percent z nich sa doteraz nezaočkovalo,“ uviedlo.
Píše sa o AG testoch, Vy to porovnávate s PCR testami.
Pozitívne AG testy malo 19,78% z testovaných ktorí boli plne zaočkovaní,
2,24% z testovaných ktorí boli zaočkovaní 1. dávkou a 77,98% z testovaní nemalo žiadne očkovanie.
Taká drobnosť ako počet obyvateľov ti nič nehovorí?
Iste si si všimol, že COVID nastupuje vo vlnách.
Porovnávať vrchol s úpätím, je dosť klamlivé.
V Izraeli s počtom obyvateľov 9,3 mil., zomrelo doteraz 7 783 ľudí,
respektíve 835 na 1 milión populácie.
Slovensko je v tomto parametri niekde inde 12 668 mŕtvych na 5,4 mil obyvateľov,
respektíve 2 319 na 1 milión populácie.
Sme na tom takmer 3x horšie.
Konkrétna námietka? Ja chybu priznám, ale musím vidieť iný zdroj.
Skúste napr. https://www.flightradar24.com/ a uvidíte podstatne vyváženejší obrázok
Odtiaľto https://www.statista.com/statistics/619777/a…
je čerpané rozdelenie pasažierov
Neviem či ste si prečítal aspoň tento článok.
Táto nabíjačka poskytuje nasledovné voľby 1x 180 kW, 2 x 90 kW, 1x 22 kW striedavý prúd
Nebudete hlupák a pripojíte sa na konektor ktorý pokrýva Vaše potreby.
Napr. aj s autom s max. nabíjaním 100kW by som sa pripojil na 90 kW.
Strata v rýchlosti nabíjania bude minimálna, 100kW je totiž maximum a
použije sa len počas časti nabíjania.
Kapacita tej nabíjačky je skôr v súhrnom výkone. Naraz nabíjajú 3-4.
Netvorí sa rad čakajúcich.
Skús popísať svoj polynomiálny návrh. Koľko by mal mať členov ten polynóm.
Čo všetko by sa malo zohľadňovať?
Kde vo svete sa to uplatňuje?
Tam je chyba autora. Obmedzuje sa cca pod -15°C a nad 31°C.
Osobne si myslím, že v klimatických podmienkach SR, takých jázd nie je ani 5%.
To bude trocha nesprávna mapa. Rozhodne nad USA nie sú všetky lety.
Z nesprávnej mapy, si urobil nesprávny záver.
Nenašiel som štatistiku počtu letov, ale počtu pasažierov, aj to veľa napovedá.
Ázia- Pacifik 34%
USA 23%
Európa 23%
Blízky východ 9%
Latinská Amerika 5%
SNŠ 3%
Afrika 2%
1, ako si predstavuješ tú maďarskú garantovnú cenu?
Ak tak, že 10 rokov budú platiť za m3 rovnakú cenu, tak ti hovorím, že Rusi nie sú blbci.
2, SR má veľmi podobnú zmluvu ako Maďarsko.
Páni novinári píšu vety, ktoré sú pravdivé, ale vyvolávajú inú emóciu.
1, "najrýchlejšiu nabíjačku na svete." - v čom je najrýchlejšia?
IONITY s 350kW je rýchlejšia, ale oni spočítavajú nabité km všetkých 4 aut.
Aj v Senci inštalovaná IONYTY má 2 stojany vedľa seba,
Ak by som to nazval jednou nabíjačkou tak je to 700kW
Porsche Taycan dokáže využiť 262kW, priemer pri nabíjaní 10->80% 197kW,
doba nabíjania 19 min (10->80%)
2, "Dojazd 100 kilometrov im vie poskytnúť už po troch minútach dobíjania."
ALE všetkým dohromady. 15 kWh za 3 minúty = min. 300kW a to do jedného vozidla nedá.
3, Táto nabíjačka ešte nikde nestojí, len ju predstavili.
Rovnako bol predstavený čínsky GAC A480. Ako názov naznačuje, max. nabíjací výkon je 480kW.
Existuje aj rodina produktov SICHARGE UC (SIEMENS) s výkonom pre osobné vozidlá do 400 kW.
atď.
To menšie úložisko malo dosť malú kapacitu a výkon (ak sa nemýlim 109 MWh, 100MW)
To by som nazval PROMO a nie funkčné riešenie. Najmä nie pre Austráliu.
Dnes je v Austrálii cca 500MWh a bude sa pripájať ďalších cca 500 MWh.
Toto nové úložisko (zatiaľ 2 x 2GW) môže byť o niečom inom,
ale stále mi chýba dôležitý parameter a to je cena a životnosť.
Ak vezmem optimistickú cenu 100 USD/ 1kWh, tak 6GWh bude stáť
6 000 000 kWh x 100$ = 600 mil. USD.
Zásahy do prírody sú tiež diskutabilné, aj keď v americkej púšti je to jedno,
tam žiadna živá príroda nie je.
Výstavba PVE ČV trvala cca 6 rokov už cca 7 násobok tejto doby slúži.
Ako si vypočítal efektivitu?
Problém je, že to všetko je v hlbokom mínuse a bude ešte vo väčšom.
Tak ako rozmýšľate Vy, rozmýšľali aj pred 20,30,40 rokmi.
Dôchodcov bolo menej a pracujúcich viac.
Politici povedali, máme peniaze rozdelíme, čo bude o 20 rokov nás nezaujíma.
To, že prídu peniaze, neznamená, že ich treba prerozdeliť.
Odporúčame