Máme 1 mld. na odkúpenie + 1,5 mld. na investíciu?
Potom už len pohľadať dobrých manažérov, čo to nerozkradnú ako Rezeš,
Máme 1 mld. na odkúpenie + 1,5 mld. na investíciu?
Potom už len pohľadať dobrých manažérov, čo to nerozkradnú ako Rezeš,
Len my sa tu bavíme o poistení nehnuteľností a domácností.
Mám len 1 zlú skúsenosť s likvidáciou vo firme (to je málo),
ale keď preštudujem výluky ktorejkoľvek zmluvy, zistím, že poistenie nepotrebujem.
Ona len vytiahne na vás výluky z postenia a vaše zanedbané povinnosti.
Poistiť sa proti požiaru a nemať v poriadku komín vrátane revízie Vás nezachráni.
Keď dáte do poriadku všetky veci, tak minimalizujete riziká a poistenie pre vás už nebude také dôležité.
Tak som pozrel cenu solid state battery, tá sa v roku 2026 odhaduje na 800 USD/kWh
100 kWh teda bude o 5 rokov stáť len 80 000€, to sa dá použiť naozaj len v superšporte.
Otázka je, či takému supešportu budú stačiť batérie 100 kWh. To bude tak na 60 minút jazdenia.
Neviem či to opravili, ale už je to dobre.
Jeden kilogram batérií, ...uskladní 450 Wh, kým batérie Tesly 3 len 260 Wh. To je TAKMER dvojnásobok
Priznanie však prišlo až na záver:
Dôvodom je vysoká cena akumulátorov s pevným elektrolytom.
V cene ... hyperšportu, ktorá môže prekročiť milión eur, sa však náklady ...ľahko stratia.
To celkom nie.
V TP máš uvedené zaťaženie strechy cca 100kg - to bolo iste prekročené.
V TP aj "Najväčšia prípustná celkovo hmotnosť", tá bola tiež prekročená.
Elektrinu budeme vyrábať ako?
Obnoviteľné zdroje vietor a slnko potrebujú min. zálohu.
Čo bude tou zálohou? Uhlie nie? Žeby Biomasa?
Dostaneme sa tam kde s repkou, budeme pestovať drevo a to spaľovať?
Väčšinou je to plyn. Je to len o málo lepšie ako uhlie a je to drahé.
Krajiny ktoré majú dnes zelený mix majú podmienky na hydro alebo jadro.
Tam kde chceš uplatniť vietor treba more.
Island - hydro + geotermálna
SWE - hydro + jadro
NOR - hydro
FIN - Jadro +hydro
A - hydro + vietor - záloha plyn
FR - jadro
E - hydro+vietor - záloha plyn
Na rovnako zo spaľovákmi sú už teraz v Nórsku.
Len škoda, že to nie je na úrovni 15 000€.
Čo sa týka poklesu ceny, rád sa nechám prekvapiť.
Osobne neverím, že to tak bude o 10 rokov, ale môžem sa mýliť.
Ak bude stáť EV v roku 2030 15 000€, B segment dokonca 10 000€
rád si ho kúpim.
Akú máte zaočkovanosť v Japonsku a čím sa očkujete?
Tu je vidieť akou nákladnou cestou sme sa pustili.
Vlády za 1 rok minuli 11,5 mld. € na dotáciu 3 000 000 EV = 3800€/vozidlo (mohli to byť aj PHEV)
3 mil. aut pri cca 15 000km/ročne ušetria 6,7 mil ton CO2. (ak by tá všetka elektrina bola bez emisií)
Elektrina je emisná, tak vo veľmi dobrých podmienkach SR treba odpočítať 1,8 mil
Skutočná úspora je teda 5 mil. ton
Ak by sme za to postavili JE 4x500 MW, tak by sme ušetrili 8,4 mil. ton
Životnosť EV nech je 15 rokov (sám tomu neverím), životnosť JE je 60 rokov.
Auto za svoj život ušetrí 75 mil ton CO2.
Elektráreň za svoj život ušetrí 500 mil ton CO2.
Na EV museli okrem vlád výrazne prispieť aj vlastníci EV.
EV je aj po dotácii drahšie, ako spaľovacie vozidlo.
Priemerná cena 33 000€ bola asi značne ovplyvnená predajmi v Číne.
"Priemerná" ID.3 začína na 42 000€, e208 29 400€
Skús to nabudúce bez nadávok.
Iste nie je možné porovnávať prácu učiteľa a prácu na linke.
Jedno aj druhé niekto musí robiť.
V SR bolo v roku 2020 32 smrteľných pracovných úrazov.
Vinníci:
zamestnávateľ 1X
poškodený 8x
iné osoby 2x
nedostatočné predpoklady na výkon práce 2x
prírodné živly 3x
nezistené 16x
Chorôb z povolania je asi 300 ročne. Cca 2/3 sú v nerizikových kategóriách 1 a 2.
Našiel som asi 80% odkazov typu NIKDY VIAC.
20% bolo spokojných - ale nebolo jasné, či im poisťovňa niečo likvidovala.
O akom type poistenia sa bavíme a aký produkt je podľa teba výhodný?
Skúste nám poradiť dobrú poisťovňu.
1, Životnosť motora by som nevyjadroval v rokoch, ale v km.
Dnešné motory vydržia bez problémov 300 000km, pri dobrej údržbe aj 600 000km.
To je dosť na 10-20 rokov.
Na batérie sa poskytuje 8 ročná/160 000km záruka.
Životnosť batérie bude podstatne dlhšia 1000 cyklov = 500 000km,
To je porovnateľná životnosť s bežným motorom,
Dnes sú už batérie zo životnosťou 5000 cyklov,
batérie elektrobusov jazdiacich v Moskve (LTO) majú výdrž 15 000 cyklov.
Máte pocit, že si krajiny EÚ nevedia vyrobiť dostatok elektriny?
Ukrajina exportuje elektrinu do Maďarska.
Maďari už stavajú 2x1200MW.
Ten zlý Putin má v Moskve už 500 elektrobusov,
Ten plyn vyzerá lepšie ako uhlie, ale inak je len o málo lepší ako uhlie či benzín
Dohodli sme sa v rámci elektronizácie, že každý údaj odovzdávame štátu 1x.
Minimálne v prípade aut registrovaných v SR, štát podľa EČV vie zistiť VIN.
Nevidím dôvod vedieť VIN.
Dnes možno predať auto s EČV, v tom prípade predám aj diaľničnú.
Ak si EČV nechám, nechám si aj diaľničnú známku.
EČV svojho auta si pamätá 99% ľudí, VIN si nepamätá nikto, ešte že sa to dá zistiť na internete.
Ak boli chyby pri EČV, tak pri napr. 17 miestnom VIN ich bude násobne viac.
Nuž napr, v Karlovke nastavili pôvodnú cenu na 430 000 za 72 m2 + 10 m2 terasa.
430 000/82 = 5240€/m2 to je skoro 2x priemer ceny v BA.
Na tom byte nie je nič luxusné, len cena.
Ak sa novostavba predáva v BA roky, tak to svedčí o zle nastavenej cene
Situácia sa stále zhoršuje. Snažíme sa to zachrániť zvyšovaním veku odchodu do dôchodku, táto možnosť sa už značne vyčerpala a budeme radi ak sa počet dôchodcov nebude zvyšovať. Budú však ubúdať pracujúci a to je vážny problém.
Demografické krivky poznáte, tak viete, že situácia sa bude zhoršovať.
Za 15 rokov máme nárast počtu dôchodcov o 18%, napriek výraznému zvýšeniu veku odchodu do dôchodku.
V čom sa nezhodneme je, že vo vyššom veku je potreba vyšších nákladov.
Že by 80 ročný dôchodcovia chodili na dovolenky, alebo za kultúrou som si nevšimol.
Doplatky za lieky sme im obmedzili.
Nie celkom chápem Vašu pripomienku k 2. pilieru. Určite to má od ideálu ďaleko, ale je to lepšie ako nič.
Dôchodca, čo je 30 rokov na dôchodku dostal určite viac ako do systému prispel.
Ak budeme hovoriť o medzigeneračnej solidarite, tak jej časť by sa mohla realizovať v rodine. Ak to tomu dôchodcovi nestačí na pobyt v domove, prečo deti, ktoré mu toľko dlžia nevedia prispieť?
Začnem Domovom dôchodcov. (DD, DSS, ZSS) služby v týchto zariadeniach silne dotuje štát(VÚC. mesto) podľa stupňa odkázanosti. Náklady na pobyt sú vyššie ako 1000€/mesiac. Príspevok štátu je cca 400-600€ podľa odkázanosti seniora.
Poplatky seniorov sa pohybujú od cca 350 do 800€. Sú aj "luxusné" domovy s cenou okolo 1600€. Štát nikdy nebude mať dosť prostriedkov, aby garantoval všetkým dôchodcom plnú úhradu v týchto zariadeniach. Už pri spisovaní zmluvy sa blízka osoba zaväzuje platiť príspevok, ak si to dôchodca nebude môcť dovoliť.
Pri vete, že na vyššie dôchodky nemáme sa vždy ozvú ľudia s argumentom o amerických stíhačkách a podobných veciach.
Verejný rozpočet sa pohybuje okolo 40 mld. €. Na výplatu starobných dôchodkov dávame cca 6,8 mld. €, celá SP je 9,5 mld. €. Zo všetkých transferov ide 17% na starobné dôchodky.
Je to veľa alebo málo? Je to 71% sociálnych odvodov. Suma cca 6 mld. ide i do zdravotníctva a znej veľká časť opäť pre seniorov.
Vykazujú sa rôzne počty.
980 je tých čo majú COVID testom potvrdený
1078 je
980 + 98 suspektných pacientov - majú príznaky ale test ešte nebol urobený alebo jeho výsledok je nejednoznačný.
Ako si prišiel na túto geniálnu rovnicu?
Nikoho do nemocnice neprijali?
Odporúčame