Otázka je jen koľko ľudí má na nákup Tesly.
V podmienkach SR je to drahé auto.
Ja si ešte 4-5 rokov počkám.
Otázka je jen koľko ľudí má na nákup Tesly.
V podmienkach SR je to drahé auto.
Ja si ešte 4-5 rokov počkám.
Teraz si to nemôžeš legálne kúpiť z USA? Môžeš, len musíš zaplatiť DPH.
Konkurencia nebola odstránená, boli vyrovnané podmienky.
Pokojne ukáž ALZE, ako to robia draho. Ak budeš lacnejší rád budem u teba nakupovať.
1, Aj zimné pneumatiky sú nariadené a daňami by som ich nenazval.
2, Dane a spotrebné dane je rozdiel. Započítať tam DPH.
Výšku spotrebných daní som ti citoval.
Citujem tvoj príspevok "zaplati rocnu spotrebnu dan z paliv okolo 730E."
3, 207kW je taký americký motor, v Európe jazdíme bezpečne aj na polovičnom výkone.
Podľa teba je 90% aut v Európe podvyživených?
Čo je to za auto? Zistíme s akými podvyživenými motormi sa predáva.
Prvá verzia obsahovala solidaritu len na prechodné obdobie 3 rokov
§ 63 Priemerný osobný mzdový bod (POMB)
...
(2) Na hodnotu POMB prevyšujúcu hodnotu 3 sa neprihliada.
TOTO BY SA MOHLO BYŤ SOLIDARITOU, ALE VEĽMI MALOU
(3) POMB v hodnote nižšej ako 1,25 sa započítava v celej výške.
Z hodnoty POMB od 1,25 do 3 sa započítava v roku 2004 40 %, 2005 60 %, 2006 80 %.
K POMB v hodnote nižšej ako 1,0 sa pripočíta z rozdielu medzi hodnotou 1,0 a
POMB určeným podľa odseku 1 v roku 2004 60 %, 2005 40 %, 2006 20 %.
(5) Od 1. januára 2007 sa POMB NEUPRAVUJE podľa odsekov 3 a 4.
Pri valorizácii je nesprávne porovnávať 2 dôchodcov, ktorí odvádzali z iných
základov. Dôchodok valorizovaný o infláciu nestráca hodnotu.
Ak by sme viac valorizovali dôchodky museli by sme priznávať nižšie.
Nakoniec by nedostali viac.
Dnes dostanú viac napr, v období 62-67 a menej napr. 68-73.
Myslím, že v nižšom veku si to viac užijú.
Je tu aj akási spravodlivosť pre tých, čo žili kratšie.
1, V SR nie sú len nadnárodný zamestnávatelia. Väčšinu zamestnancov zamestnávajú slovenskí zamestnávatelia.
Napr. v CH neplatí zamestnávateľ žiadne zdravotné poistenie(všetko si platí zamestnanec),
máte pocit, že v CH nefunguje zdravotníctvo?
Ako viete, že klesnú náklady zamestnávateľom? V prípade daní je to nezmysel, v prípade odvodov je to nejasné.
2, Zdanenie nehnuteľností, je to čomu by ste sa mali radovať. (Ak sa to spraví dobre).
Ešte sa nič neurobilo a už všetci vedia ako to bude zle.
Napriek tomu, že ma to postihne, si myslím, že istá solidarita v 1. pilieri byť má.
To čo navrhol Danko s minimálnymi dôchodkami je ale silná káva.
Tvrdiť, že minister nevie čo predkladá a poslanci nevedia za čo hlasujú je nezmysel.
Veriť tomu je hlúposť. Jednoducho to SMERu vyhovovalo.
Asi ma pošlete niekam, ale aj o tejto veci si myslím, že je navrhnutá správne.
Dôchodca dostal správne vymeraný dôchodok, ten sa mu valorizuje o infláciu.
Nie je to dosť?
Na jednej strane ste silne pravicový - nepripúšťate solidaritu,
na druhej strane žiadate viac ako ste si zarobili.
USA sú zázračná krajina.
Zaočkovaných dvomi dávkami majú 31% obyvateľstva cca 100 mil.
Jednou dávkou majú zaočkovaných 44%.
Tá potvora corona to spoznala ide v pomere 60% na zaočkovaných a len 40% na nezaočkovaných
Dokonca tak, že zaočkovaných nielen nakazí, ale sa dokonca dostanú do nemocnice.
Všetky štúdie sú na nič.
Alebo, že by to nebola pravda.
Nemá zmysel preberať celú sústavu daní.
Ale aj DPH či spotrebné dane sa platia zo zdanených peňazí.
Neviem o tom, žeby Mihál predložil zákon č. 252/2012.
Pokojne si to pozrite a prestaňte klamať.
Zmena valorizácie dôchodkov bola uzákonená v zákone č. 252/2012.
Konkrétne čl.1 bod 20 upravuje §82 zákona 461/2003.
Pod zákonom 252/2012 sú podpísaní
prezident Ivan Gašparovič
predseda NR SR Pavol Paška
Premiér R. Fico
V 6. volebnom období, keď bol zákon prijatý, bolo zloženie parlamentu nasledovné:
Strana.......SMER-SD....KDH.....OĽaNO.......Mos t-Híd.....SDKÚ-DS....SaS
mandáty........83..... ........16...........16..................13....... ..........11............11
1, STK a EK nie sú dane. Neplatí sa štátu.
2, Neviem ako ti vyšla spotrebná daň. ale
15 000 km = 150 x 100 km
spotreba 7l/100 km
Nakúpené palivo 150 x 7l = 1050l
730€ / 1 050 = 0,69€/l a to teda nesedí.
motorový benzín v závislosti podľa druhu vo výške 514,00 eura/ 1 000 l => 0,514€/l
plynový olej (motorová nafta) vo výške 368,00 eura/ 1 000 l => 0,368€/l
Jedine, že by si do toho plietol aj DPH.
3, 2040€ registračný poplatok tiež akosi nevychádza. Ale aj na nové auto je takýto poplatok
pre vozidlá s výkonom cez 200kW. To je určite nadštandard.
Cenotvorba je vecou predávajúceho.
Tento článok je o cle a DPH pre zásielky do 22€ (DPH) a do 150€ (clo).
To sa mení, iné nič. Tvojho tovaru sa ani jedno netýka.
Rozdiel v cene môže byť aj poskytnutou zárukou. Záruky v USA sú krátke.
Je naozaj nespravodlivé, ak niekto musí clo a DPH platiť a iný nie.
Nepríjemné budú administratívne náklady z podania colnej deklarácie.
Naozaj?
Skús napr. http://www.billa.ru
On už bol aj v skrachovanej strane VLASŤ a pred tým u Kotlebu.
Už to stačí na to aby som si urobil profil o tom človeku.
Súhlasiť vôbec nemusel. V SR je množstvo ciest postavených na súkromných pozemkoch a nikto to nerieši.
Na chodníku stáť nemôže, lebo chodník je stavba patriaca mestu a tú nemôže neoprávnene používať.
Ja chápem, že ste fanda EV, ale takýto masochizmus nepotrebujem.
1, Toto je cesta len do polovice HR
2, K plánovaniu trasy odporúčame používať viacero zoznamov nabíjačiek
Tankovanie nijako neplánujem
3, Nabíjacie siete sú prevádzkované rôznymi operátormi, ktorí nemusia umožniť roaming s Greenway alebo ZSE Drive, ktorých karty máme.
Na ČS platím bežnou bankovou kartou
4, Po trase pri ceste je nová nabíjačka DBT v meste Csorna, bohužiaľ ako DBT poznáme pre autá CCS robí problémy, nám sa nepodarilo zahájiť nabíjanie ani na piaty pokus.
Tankovaciu pištoľ nezastrčím do nádrže vždy
5, Nabíjačka v Zalaegerszegu, kvôli ktorej treba bohužiaľ vybočiť z cesty 86.
Zachádzať dole z diaľnice naozaj nepotrebujem
Ďalej sa mi nechce vymenovať komfort tejto cesty.
Ak by som mal EV, tak by som na cestu do HR použil iné auto.
Od času tejto jazdy sa to mohlo zlepšiť, ale nabíjačky zadarmo skôr ubudli.
Túto hlúposť už píšete dosť dlho?
Slovensko malo príjmy verejného rozpočtu cca 34,5 mil. v roku 2018.
Čo takto zohľadniť paritu kúpnej sily?
Podobný počet obyvateľov má aj Congo a Liberia.
Z pohľadu HDP to vyzerá takto:
........HDP......HDP(PPP)
SK....117....190 mld USD
DK....392....359....189% SR
FIN...300....286.....150%
CON...55....106.....5 5%
LIB........3,4.....8.......4%
Nesmiete sa pozerať len na bohatých. potom sa cítite chudobný.
Musíte zohľadniť aj cenovú hladinu v danej krajine.
Čo by povedal taký FIN z HDP na hlavu 54 000USD ako ho okrádajú,
veď vo Švajčiarsku majú HDP na hlavu 95 000 USD
Po zohľadnení cenových hladín to bude 75 000 k 51 000.
FINI tam majú Sulíka, čo ich okráda, keď tak zaostávajú za CH.
Čo to je dlho?
Na akú vakcínu čaká? (60+?)
Tej mládeži idú dávať AZ.
Ale má to svoje limity.
Zobral som údaj z najväčšej FVE v ČR vyrobí 38GWh a je na ploche 0,3km2 => 126GWh/km2
S ohľadom na prírodné podmienky jedná o jednu z najvhodnejších lokalít na umiestnenie zariadení na výrobu elektriny zo slnečného žiarenia.
Atómové elektrárne dodajú každá cca 7500 GWh.
Náhrada za EBO 3,4 resp. EMO 1,2 by mala rozlohu 7500/126 = 60km2
Ešte taký malý problém, to slnko treba zálohovať ideálne paroplynovým cyklom.
To nie je ani veľmi ekologické a už vôbec nie lacné.
3m stačí na zastavenie, 3+3m na státie.
Odporúčame