Test: Volkswagen ID.4 – rodinné elektrické SUV, ktoré dáva zmysel
Neviem ako sa počíta priemer, Ja mám 75% km na diaľnici.
V článku uvádzajú "pri rýchlostiach medzi 120 až 140 km/h pohybovali niekde medzi 30 až 35 kWh."
Ja na diaľnici jazdím tachometrových 140, čiže by som mal počítať zo spotrebou skôr 35 kWh/100km.
Ak sa naozaj ponáhľam idem do 160 to by som asi dosiahol 40 kWh.
Ak 75% napr. 75km prejdem zo spotrebou 0,75 x 35 = 26,25 kWh a 25% prejdem zo spotrebou 17kWh
0,25 x 17 = 4,25 spolu 26,25 + 4,25 = 30,5 kWh/100km.
V prípade môjho smradu, ako s obľubou užívatelia EV hovoria o ICE autách, takúto silnú závislosť nepozorujem. Pri jazde do 90km (málokedy, ale všade diaľnica nevedie) mám spotrebu okolo 5,5l,
Pri rýchlej jazde cca 6,5 l, diaľnica v zime max. 7l. Celkovo 6,3-6,4l.
Pri ICE je závislosť na počasí, či rýchlosti do +20%,
pri EV je to skoro 100% a to je pre mňa sklamaním
Vždy som počítal s 20 kWh/100km, žiaľ musím to posunúť na 30.