Chcel som ti to tam exaktne napísať, ale myslel som si , že to pochopíš.
Nájomné je platba za prenájom bytu, respektíve splátka hypotéky.
Domy treba rekonštruovať pred odchodom na dôchodok a hlavne zreálniť obytnú plochu so skutočnými potrebami.
Nuž za socializmu sme do obchodu autom nechodili a pri 2 dôchodcoch to ide i dnes.
Dnes je možné kúpiť použiteľné auto za 2000€ to sú 4 priemerné dôchodky.
Každý dosahujeme istú úroveň príjmu a aj dôchodku. Tomu musíme prispôsobiť svoje nároky.

