Ročné diaľničné známky možno zrušia. Nie je o ne záujem
Vy iste aj na technickú kontrolu chodíte v januári, lebo ste si na to zvykol.
Celoročná známka je nevýhodná ak si auto kúpite počas roka. Na tom sa dúfam zhodneme. Zaplatíte 50€ napr. od 6. mesiaca do 12 . mesiaca.
Mal som pocit, že páni v NDS sú aspoň trocha normálni, ale zistil som, že nie.
Pokúsil som sa kúpiť si známku od 15.1.2021 a ono to nejde.
Neviem prečo? Zase jeden výborný systém.
Ak si chcete kúpiť známku kde sa termíny prekrývajú tak Vás systém upozorní,
ale duplicitnú známku kúpiť dovolí.
Kúpiť si 365 dňovú známku dopredu ide len asi 12 dní dopredu, mesačné môžete kupovať so začiatkom platnosti do konca roka.
Niekto by mal týmto hlupákom vysvetliť, že to je katastrofa.
Zadám od a do kedy a EČV. Nejakým vzorcom sa vypočíta cena a ja ju uhradím.
Akékoľvek ďalšie obmedzenia sú zbytočné.