Koľko platíš za distribúciu? Zisti si to.
Niečo sa ti tam pletie. EK určite nedávame polovicu príjmu.
Príspevok SR do rozpočtu EÚ (2018) bol 0,764 mld. EUR = 0,86% HDP.
Poprosím autora, aby si opravil graf.
Cena plynu sa určite nepohybuje v rozmedzí 2-3€/MWh, skôr to bude 20-30€/MWh
Finlord založil v roku 2015 spolu s Evou Mahdalovou.
Táto firma ma malé tržby cca 200 000 CZK a nie je hlavnou firmou Tomčiaka.
Spolu s EM vlastnia Slavic Capital, čo je hedžový fond.
Obraz si urobte tu: https://slavic.cz/onas/
Myslím, že nikoho nezamestnávajú, možno 1 sekretárku.
Nechápem, prečo sa takýto ľudia vyjadrujú k zamestnanosti a min. mzde v SR.
Nemá to zmysel, si presvedčený o svojej pravde. Veríš tomu, že výrobcovia držia kartel.
Len nerozumiem ako ten kartel drží aj Tesla, pre model 3 vo verzii standard range a long range (50 vs 75 kWh) je rozdiel v cene cca 8 000€. 8000/25 = 320€/kWh
Nie som odborník na americké účtovníctvo. Investície však zisk neovplyvňujú.
Investície môžu ovplyvniť CASHFLOW.
4, Tesla predáva aj POWERWALL. Cena je, ak sa nemýlim,
v Nemecku okolo 7200€ za cca 13 kWh.
To je viac ako 500€/kWh.
Ak to vyrobia za 150€/kWh mali by byť vo veľkom zisku.
Ten zisk nikde, kde to tak dobre ukrývajú?
Konkurenčné výrobky majú len o málo nižšiu cenu.
5, Prezradíte mi prečo sú všetci takí drahí?
Článkov o výrobnej cene 150USD/kWh som čítal plno, reálne dostupných batérií niet.
1, 150 USD/kWh je možno výrobná cena článku.
Batéria ale má svoj manažment.
2, Správne si sa pozrel na ZOE a možno sa pozrieť aj na iné malé autá 208, Golf.
Cena ZOE je 32 000€. Cena Clia 15-18 000,
eGolf 32 990 (35,8 kWh) vs Golf od 17 000
e208 29 390. (50 KWh) vs 208 15 590
Zo 17 000 vybrali motor, prevodovku, výfuk s DPF, nádrž pridali elektromotor a batériu
výsledok je + 16 000. Batéria podľa teba stojí 36 x 150 USD = 5 400 USD = 5 000€
Čo ja tam za 11000 + cena motora s turbom a EGR, prevodovky, výfuku s G/DPF, a celej palivovej sústavy ktoré boli odstránené?
Alebo je reálna cena batérie aspoň 15 000€ a potom je to cca 50% ceny vozidla.
3, Pri luxusnom vozidle Tesla S ten pomer bude nižší.
Model 3 ale tvorí 80% všetkých dodávok Tesly, S+X je len 20%.
100 kWh batéria Tesly S určite nie je za 15 000.
Kúpim 2 ks batérií a pridám 10% za sprostredkovanie.
Ponúkam, 33 000 € za 2 batérie vyrobené Teslou, vhodné do Tesly X,
každá s kapacitou 100 kWh.
Ani vládu SR priamo nikto nevolil. V prípade komisie je situácie obdobná.
1, všetky svoje autá som kúpil nové. To neznamená, že si to môže dovoliť väčšina v SR.
2, Ak by tvoja teória bola pravdivá, tak by platilo, že najlacnejšie auto je BEV (nemá tebou menované komponenty), drahšie by boli ICE a nakoniec HEV tie majú aj spaľovaciu aj elektrickú časť. Ceny sú však iné. Záleží na cene komponentov.
3, Výrobcovia dotujú (predávajú so stratou) EV, aby neplatili pokuty za flotilové emisie.
4, Komponenty na motory sa čiastočne vyrábajú v D, batérie, tvoriace 40% ceny EV sa robia v Číne. To je pre nemeckých zamestnancov naozaj problém. Neznamená to však lacné EV.
To s tými lekármi možno nie je až taká pravda, systém sa prispôsobí.
V SR máme 19 200 lekárov (mimo zubných) z toho je vo vekovej kategórii 65+ 2 700 to je 14%.
V roku 2009 sme mali len 17 700 lekárov a prežili sme to.
Iste by bolo treba urobiť nejaké opatrenia, ale isto to nemožno nazvať krachom.
Čo sa týka tej najťažšej práce, je to tiež rôzne. Takí obvodní lekári sa majú ako ...
1, Počítaný nájazd je celkovo 200 000km.
Poznamenal som síce, že to môže trvať 20 rokov, ale na výpočte to nič nemení.
EV budú mať najazdené menej ako ICE, aspoň zatiaľ nie sú stvorené na dlhé trasy.
2, Neviem či rozumieme slovu náklady. Náklady sú proste vyššie, filozofia života s tým nič nemá.
Ak budem mať filozofiu, že jem BIO stravu, tak moje náklady budú vyššie.
Otázka je, či akceptujem vyššie náklady.
Veľa ľudí je presvedčených, že EV niečo zachránia, pravda je taká, že oveľa viac COX, NOX vzniká v priemysle, či energetike. Tam sú tlaky podstatne nižšie.
Prečo nezakážeme plynový sporák a nevaríme na elektrine?
Invalidný dôchodok je o znížení pracovnej schopnosti.
Má v zásade dve kategórie
- zníženie schopnosti medzi 40-70%
- zníženie schopnosti medzi nad 70%
V 1. kategórii je viac osôb a ich dôchodok je nízky, priemer je 216€,
ani v 2. kategórii to nie je žiadna sláva, priemer je 392€.
Tu sú limity na určenie % zníženia
Legislatíva = platné zákony a nariadenia.
Neexistuje zákon, ktorý núti občana mať bankový účet.
Väčšina manželov má spoločný, to len potvrdzuje, že nie každý je povinný mať účet.
Máme banky, ktoré vedú účty zdarma. Nič Vám nebráni vybrať celú výplatu v deň výplaty.
Účet by mal pomáhať, ak sa Vám zdá drahší ako platba v hotovosti, tak je niečo nastavené zle.
Auto nie je mobilný telefón. Dnešný mobil stojí často tiež jeden mesačný plat.
Nezdieľam tvoj optimizmus o poklese cien EV na polovicu.
Baterka so životnosťou 1,6 mil. km ti je v osobnom aute na nič, bohate stačí 200 000 km.
Takých správ už bolo a meranie batérií v km je tak trochu čudné. Rozumnejšie by bolo merať to v počte cyklov.
20 miliónov ton CO2 emitovali v SR zariadenia ktoré sú súčasťou systému ETS.
Len USS produkuje okolo 8 mil. ton ročne. Kto emituje CO2 spaľuje, kto spaľuje emituje veľmi často aj NOX.
Celá osobná doprava v SR je 2 mil vozidiel po 15 000 km x 150 g/km = 4,5 mil ton.
Ak vymeníme všetky osobné vozidlá za elektrické a tie budú jazdiť na čistú energiu
tak je to úspora 1/4 nášho priemyslu. Aj USS, Duslo, Slovnaft, TEKO, ENO sú v meste.
Čo nahradí viac ako 10 ročné spaľováky? Aká cenová alternatíva?
10 ročné EV? za akú cenu?
Plagiátom určite nie je dielo, kde sú zdroje citované.Niekedy sa citáciám neprikladala taká dôležitosť.
Teoretickej časti nikto nepredpokladal, že vymyslíte nový vzorec.
Niekedy ste ste museli písať text sama, takže nepredpokladám opisovanie od slova do slova.
Ak by sa práca skladala len s citovaných častí, bol by to kompilát, nie plagiát.
Ak po teoretickej časti nasledovala aj experimentálna je to úplne v poriadku.
Keď človek kupuje nehnuteľnosť požičia si 200 000 za deň,
z toho možno vyvodiť, že za rok si požičia 365 x 200 000€?
Reálne chýbajúce peniaze sú podstatne nižšie.
ŠR má v polovici roka deficit 4 mld., plánovaný bol 2,768/2 = 1,384
Neviem si predstaviť manažéra na i3.
S akou batériou si to kúpil?
Odporúčame