Neviem o humanitárnych, je tam možno niečo humanitné.
Je tam viac ako 400 odborov a v prvej stovke našiel som jeden
"Personálna práca v priemyselnom podniku"
Neviem o humanitárnych, je tam možno niečo humanitné.
Je tam viac ako 400 odborov a v prvej stovke našiel som jeden
"Personálna práca v priemyselnom podniku"
Čo dobré si kockas kúpil a za koľko?
Namiesto Renaultu Clio za 10-15 000 si človek kúpi auto za 28 až 32 000. "Úspora" je (-15 000€).
Prípadná havarijná poistka bude zodpovedať nákupnej cene.
200 000 km (najazdí tak za 20 rokov) bude stáť na palive 200 000/100 = 2000
2000 x 7l x 1,25 = 17 500€ V podstate som pri nákupe ušetril na benzín.
Aj EV musí tankovať.
Ak by tankoval len doma
2000 x 15 kWh x 0,13€ = 3 900 Nabíjanie len doma cca 2€/100km
Ak by tankoval 70% doma +30% na nabíjačke
1400 x 15 kWh x 0,13€ = 2 730
600 x 15 kWh x 0.49 € = 4 410
Spolu 7 140, priemer 3,57€/100km
EV = 30 000 + 7 140 = 37 140
ICE= 15 000+ 17 500= 32 500
Reči o lacnom servise sú krásne, ale zatiaľ sa nepotvrdili.
Ten čo nakúpi benzín na 200 000 km zaplatí extra daň vo výške cca 7 700€
Tomu s EV dáme dotáciu cca 8000 aby bol v pluse.
Min. zatiaľ to nie je ono. Ale ak @kockas123 myslí, nech si to kúpi.
Je to beznádejné. Ja som tiež istú dobu snažil.
V prípade @mamamia nie je snaha poučiť sa.
Tak daj tvoj výpočet, celkom by ma zaujímal. Koľko rástli mzdy a koľko ceny?
Podľa teba sa mzda "riadne znížila"?
Rozmýšľam v akom prostredí žiješ a pracuješ, že ti vyšiel takýto nezmysel.
Priemerná mzda 2013->2019 824 -> 1092 => +32%
Minimálna mzda 2013->2019 338 -> 520 => +53%
Rast cien 2013->2020 +10,7%
Priemerná mzda reálne rástla +19%
Min. mzda reálne rástla +38%
Štatistický úrad je štátna inštitúcia a nezaložili ju oligarchovia.
Ono nebude až tak rozhodovať počet súčiastok, viac zaváži ich cena.
Spaľovacie autá tých 20 rokov bez problémov dávajú.
V prípade, že to ľudia dávajú opravovať, asi sa to oplatí.
Za cenu EV bez dotácií, kúpim skoro 2 autá. (VW GOLF vs, e-Golf je cca 22 000 vs 38 000 €)
Tie spaľováky 2 x 10 rokov dajú. To EV 20 rokov nedá v žiadnom prípade.
Deti sa zohľadňujú max. do 5 detí.
60 ročná asi nie, ale 60,5 by mohla byť na dôchodku.
Rektor by mal poznať aspoň okopírované vlastné myšlienky.
Ak ich nepoznal, existujú 2 vysvetlenia:
- urobil to zámerne
- prácu ktorú vydáva za svoju nenapísal
"originalita" dipl. práce NIE JE cieľom?
Takže kompilát bez vlastných myšlienok a záverov môže byť diplomovou prácou.
To aj články na pravde potom môžu byť diplomovkou.
Prečo by ti to mal dávať on. Ak chceš použiť tieto čísla proti jeho argumentácii daj ich ty.
Počet samovrážd ročne je cca 500, dôvody budú rôzne. Cca 1/2 spáchajú nezamestnané osoby.
Za to I/Y sa ospravedlňujem. Ale to sú počty z väzníc.
Obvinení aj odsúdení tu uvedení už sedia vo väzbe, alebo si odpykávajú trest.
Vedel by si uviesť priemerný vek vozidiel v Nemecku?
Ak je priemerný vek napr 9 rokov, tak sa tam autá používajú 18 rokov
Ku každému novému (0 rokov) existuje jedno staré 18 ročné.
V SR je priemerný vek vozidiel cca 13,5 roka.
1, Súdy sa preťahujú, lebo nie sú miesta vo väzniciach? To asi nie. Súdy nie sú ovplyvnené väznicami.
2, Máme viac ako 20 zariadení pre obvinených a odsúdených miešanie nehrozí
3, Netvrdím, že tam nie sú problémy ale stav je takýto:
Obvinený.......1 553
Odsúdený......8 908
Spolu............10 461
Kapacita.......11 625
Voľné.............1 164
4, Novú väznicu staviame v Rimavskej Sobote. Funkčná by mala byť v 2022. Kapacita 832 miest.
5, Náramky sú riešením pre isté skupiny a hlavne sú podstatne lacnejšie ako pobyt vo väznici.
Štát zaplatí za deň jedného väzňa vo väzení 40 €, náramok stojí 4€.
Už len naučiť sudcov ukladať tieto tresty aj to sa zlepšuje ale veľmi pomaly.
Už používajú dlhodobo 250 náramkov. Nakúpilo sa 2000 za 27 mil.
Banky samozrejme tvoria rezervy, ale každá rezerva má svoj limit.
Potom mala byť spoločná rezerva.
Tvoje vklady do výšky 100 000€ garantuje štát.
Ak by mal podnikateľ 2 mesiace platiť náklady a mať nulové príjmy.
Musel by mať rezervu 17% obratu.
Tržby všetkých firiem boli 115 mld. €, zisk bol 5,2 mld. priemer je cca 4,5%.
Ak budete 4 roky odkladať zisk, budete mať na prekonanie 2 mesiacov corony.
Náklady na vozidlo sa skladajú z viacerých položiek: cena vozidla, palivo, servis, poistenie, STK, ..
Cieľom bolo porovnať len jednu zložku. K ostatným nie sú podklady.
Chcel som porovnať používanie "drahého" vozidla a bežného súkromného vozidla v podmienkach SR.
To malé vozidlo by iste zvládlo 200-300 000km.
Problém je v tom, že jeho používateľ nemá potrebu toľko jazdiť.
Tak platí za km nižšej strednej triedy rovnako ako za luxusné vozidlo.
Moja argumentácia smerovala skôr proti tvrdeniu "Ako prerobiť 160-tisíc eur"
Majiteľ ich plne využil, na rozdiel od mnohých aut v SR, ktoré viac stoja ako jazdia.
Je na to nejaký dôkaz?
Naplnenosť za 05/2020 je 90%. Nie je to málo, ale na čakačku to nevyzerá.
Odporúčame