Ako ste prišli na to, že všetci pracujúci dôchodcovia sú nad 65 rokov?
Ako ste prišli na to, že všetci pracujúci dôchodcovia sú nad 65 rokov?
Mágom grafov v tejto krajine je celkom určite niekto iný.
Na rozdiel od Mikloša ho stále veľmi dobre živí SR.
Čo myslíš, aký podiel má cena ropy na cene predávaného paliva?
Nuž cena nafty sa pohybuje okolo 1,07€/liter
Z tejto ceny tvorí 0,18€ DPH zostáva 0,89€
Spotrebná daň z nafty je cca 0,37€ ostáva 0,52€
Marža čerpacej stanice (5% z predajnej ceny?) 0,05€ ostáva 0,47€
0,02€ ide na financovanie štátnych hmotných rezerv ostáva 0,45€
Cena suroviny je cca 10-20 centov z litra nafty pri cenách ropy od 10-30 USD/barel
Pokles/rast cien ropy o 10 USD by mal zlacniť/zdražiť naftu o 5 centov.
Nafta od začiatku roka zlacnela o 15 centov, ropa zlacnela o 30 USD.
Koľko ľudí chcete poslať do poľnohospodárstva?
Koľko tam vyprodukujú?
Trvale pracujúcich v poľnohospodárstve je cca 25 0000, na dohody ďalších 9 000.
Dohodári za rok zarobili priemerne len 900€, takže ide o výpomoci na max 2 mesiace.
Ak by sme napr. 2 zo 4 automobiliek odmietli (spolu s ich dodávateľmi),
tak by sme mali o 100 000 nezamestnaných viac.
V akom odvetví by robili?
Teraz dôjde k výraznému poklesu.
200 000 poklesne o 30% na 140 000. Z 200 000 boli 20 000 cudzinci.
Takže náš pokles je zo 180 000 -> 140 000
t.j. 40 000 nezamestnaných namiesto pôvodných 100 000.
Nehovoriac o tom, že nízka nezamestnanosť potiahla hore platy.
Neexistuje segment trhu, ktorý nemôže byť zasiahnutý krízou.
Krízu v Detriote spôsobili nenažratí odborári
Ak máme menej ako 10% zamestnancov v automobilovom priemysle, nevidím to až tak zle.
Obávam sa napr. že straty v turizme budú vyššie ako v automobilovom priemysle.
Ak teda neveríme papieru, potom nesprísňujme normu, ale robme lepšie meranie.
Ak niekto vydáva nesprávne papiere načo ho živíme.
Čo sa meria pri benzínovom motore?
Možno máš zlú skúsenosť, ale štatistika nepustí.
V domovoch je cca 27 000 ľudí, koľko z nich podľahlo?
Iste sú tam v jednom zariadení viacerí + personál.
Obyvateľov nad 65 rokov nie ani 400 000. Nie všade majú do 20:00.
Zdá sa mi to spravodlivé ak zo 72 (6x12) hodín týždenne môže
7% populácie nakupovať 13,8% predajného času.
Potom to môžeš vysvetliť aj JIS-ke, že ty si mladý a nechceš zomrieť.
Nepreháňaj to s tou slobodou. Vždy sa dá dokazovať, ako to obísť.
Normálny človek rešpektuje nariadenie na ochranu zdravia a nejde hneď meniť zákon.
Ak sa chcú osoby staršie ako 65 rokov flákať po obchodoch, nech tak robia.
Pľúcnych ventilátorov máme zatiaľ dosť a ďalšie sú objednané.
Ak ešte nepochopili, že sú silne ohrozenou skupinou, mne je to jedno.
Vzdialenosť predajne vôbec nie je rozhodujúca.
V ktorej predajni dopoludnia nemali chlieb a rohlíky?
Je ich ešte menej . A nám ostatným tiež zakázal nakupovať s osobami nad 65 rokov.
K určeniu diagnózy sa nevyjadrím, nie som psychológ, ani psychiater.
Uvedený počet osôb hrubo nesedí. Obmedzenie sa týka osôb nad 65 rokov, nie všetkých dôchodcov.
Starobných dôchodcov je len 1 082 804 (31.3.2020) nie 1,4 milióna.
Osôb nad 65 rokov je len cca 362 000, čo je cca 1/4 Vami uvádzaného počtu.
Ak odpočítam deti do 14 rokov (430 000) zostáva 4,6 milióna osôb t.j. 12 násobok počtu osôb nad 65 rokov.
Celková predajná doba je 6x12 hodín = 72 hodín.
1/13 osôb by teda mala mať nárok na 5,5 hodiny týždenne.
Dostali 10 hodín.
Je to naozaj málo?
Ja som nikde netvrdil, že USA nevynakladá na zbrojenie viac ako RF.
Je to 2x tak veľký štát. Možno by bolo dobré to porovnať cez %HDP.
Aj z tých 147 mld. na nákupy išlo veľa na americké mzdy.
Nepredpokladám že US army nakupuje iné ako americké zbrane vo významnom počte.
Prevádzku a údržbu vykonávajú americké firmy.
To čo som sa snažil vyvrátiť je,
že si na jednu misku váh položil amerických 650mld. USD a na druhú ruckých 60 mld.
Ten pomer nieje 10:1 aj keď číselne to tak vychádza.
Mali by sme si ujasniť či ti vadí. Je to NOx alebo pevné častice.
NOx sa nevypaľuje a nezachytáva ho filter pevných častíc (DPF, GPF)
Vypaľovanie DPF na parkovisku na voľnobeh nie je celkom dobre možné.
Vraj to vedia u niektorých modelov robiť servisy.
Dnes už aj benzínové motory budú mať svoj filter častíc, len sa vola GPF.
V NOx pri EURO6 je medzi benzínom a dieslom malý rozdiel
Benzín má povolené 0,06 g/km, diesel 0,08 g/km
Benzín z normou EURO 4 mal tiež povolených 0,08 g/km.
V skutočnosti môj diesel vypúšťa 0,0489 g/km a teda spĺňa aj benzínovú EURO6.
10 ročný diesel môže vypúšťať cca 0,2 g/km t.j. 5x viac ako dnešné autá. EURO 3 diesel 0,5g/km.
Ak si uvedomíte, že vozový park v SR má priemerne 13 rokov, tak tá staršia polovica generuje podstatne viac emisií ako tá novšia.
Odporúčame