Na socialistické byty neboli 30 r. úvery?
Na socialistické byty neboli 30 r. úvery?
nie celkom
kúpiš aj podstatne lacnejšie napr.
Ak to bol len tisícina, prečo niekto neponúkol 2-3 tisíciny?
čo s tým má ZSSK? Postaviť trať nie je tak jednoduché. ŽSR ledva stíha udržiavať to čo má.
Tých EV určite nie je viac ako elektricky vykurovaných domov.
Ani najbližších 10 rokov nebude.
Ak HDO riadi kúrenie a bojlery, vie riadiť (zapínať a vypínať) aj nabíjačky EV.
Ešte nedávno Vám nestačil produkovaný výkon a zrazu smartgrid to zvládne.
Smart grid nemá žiadny spôsob ako produkovať viac energie.
Obmedzenie nabíjania zvládne aj HDO. Smartgrid je zaujímavý pri rôznych zdrojoch energie.
V SR po dostavaní EMO 3,4 bude > 20 TWh produkovaných v JE. Ccca 2/3.
Takže regulovať môžeme nábeh paroplynu v Malženiciach, elektráreň Vojany a vodné elektrárne najmä PVO Čierny Váh. To regulujeme aj teraz. (Nováky dúfam odstavíme)
Smartgrid má význam v sieťach s vysokým podielom výroby nestabilnej solárnej a veternej energie. V SR je ich podiel mizivý.
Iste smartgrid príde aj do SR, ale nie je to podmienka na nasadenie EV.
Určite nie najbližších 10 rokov.
Možno je to profesionálne, ale určite je to nezaujímavé.
Incident sa stal 6.2.2019 a informovať o rozliatej káve po pol roku nepotrebujem.
Navyše neuverejnili nič čo by nebolo známe už 7.2.
Zistili že držiaky sú nekompatibilné s pohármi operátora lietadla.
Pohár je malý a ťažko sa do držiaka vkladá a z držiaka vyberá.
Preto ho dal pilot na stolík.
Odkaz na tie debaty by nebol?
Keď prídeme domov, všetci zapneme elektrický sporák? Asi nie.
Rovnako ani majitelia EV nedajú auto hneď na nabíjačku.
Opatrenie, ako ich presvedčiť, môže byť veľmi jednoduché, napr viac tarifný elektromer.
Je tu staručké HDO, ktoré by takúto vec bez problémov vedelo riadiť.
Nevidím najmenší dôvod meniť si nick.
Hlavne nie kvôli niekomu, kto nevie svoje tvrdenie vysvetliť.
Nikde som nepísal o batérii s kapacitou 15 kWh, také batérie majú len HEV.
1, mali by sme sa dohodnúť na jednotkách.
Výkon sa udáva vo W, kW, MW
Energia, práca, kapacita batérie v Wh, kWh, MWh
2, O akých 15 zrejme kWh píšete? Ak budem auto nabíjať výkonom 5kW po dobu 12 h nabijem cca 60kWh.
3, Ak začnem s plnou batériou a "vyjazdím" 300km a znova dobijem 300km = 60kWh mám stále plnú. Ak je to baterka Tesly s kapacitou 100kWh, tak je tam 100kWh.
A teraz reálne argumenty.
Evidentne tomu rozumieš. Odkaz ktorý si poslal je stránka DDS Stabilita.
Ak nerozlišuješ medzi DSS a DDS, tak tomu veľmi rozumieš a tvojich rád by sa všetci mali držať.
To máme toľko slniečkárov? Z 2,5 milióna pracujúcich je 1,5 milióna slniečkárov.
Nezabudni si kúpiť zbraň. Už tu boli 2 svetové vojny a množstvo menších.
Ak by sme mali 1 mil. EV. Čo naozaj nebude skôr ako o 20 rokov.
Každú noc by dobíjala cca 1/4 t.j. 250 000 x 5kW = 1 250 MW.
V noci je spotreba elektriny o cca 1000 MW nižšia ako cez deň.
Pri prechode z dieselových lokomotív na elektrické nikto nepreberal požadovaný výkon.
1, EV sa primárne nebudú dobíjať na rychlonabíjačkách. Je to drahé. Rychlonabíjačka je na predĺženie dojazdu. Dnešná cena na rychlonabíjačke napr ZSE 0,29-0,49 €/kWh zodpovedá cca 5,80- 9,80€/100km a to je už v cene nafty. Doma to dokážete za cca 0,13€/kWh.
Rozmné to je ak aspoň 70% dobijete "doma".
2, "vybudovat niekolko novych jadrovych blokov elektrarni" - pre 1 milión EV nám stačí 1 blok JE, Ročná výroba cca 3,5 TWh. 1 mil x 15 000km x 200Wh = 3 TWh.
1 milión EV nebude v SR ani o 20 rokov.
3, Stále riešite príkon (Mimochodom sám ste žiadne výpočty neponúkli). To je tak, ako by ste napísali že pri 2 mil ICE musíme mať 200 000 stojanov na pumpách.
Keď začali elektrické rúry s príkonom okolo 5 kW, nikto to neriešil, dnes ich je určite milión.
4, Ak najazdím ročne 15 000km , tak aj "natankovať" potrebujem len 3 MWh.
Pri príkone 5kW bude treba nabíjať 600 hodín ročne. To je mesačne 50h a týždenne 12h.
Buď budem nabíjať 12h cez víkend, alebo 2 x v noci po 6 hodín.
No neviem. Ministerstvo napr. zabezpečuje bezplatné učebnice.
Buď na ne treba priplácať, alebo nie sú dostupné.
Správne
Aj rodinné prídavky a daňovú úľavu im treba zobrať.
Len neviem pre syn p. R.F. keď bol na výberovej škole neplatil plné školné.
Asi bol sociálny prípad.
Tak ten tvoj obed má ďaleko od zdravého.
Mäso za 4€/kg si možno kupuješ, ale deťom to nedávaj. Mäso začína od 5€ a dobré ešte vyššie.
O rybe radšej nebudem písať lebo tam by sme sa dostali na cenu viac ako 12€/kg
Hovädzina sa asi nevarí vôbec, pretože tam začínajú ceny od 7€
Opekať to budeš na super panvici bez tuku či oleja.
Normy na odpad zo zemiakov pri čistení sú 30%. Na 200g potrebuješ nakúpiť 285g.
Skús si pozrieť recept na polievku a pár vecí ti tam chýba.
Máš pravdu deti dnes len sedia v lavici. Voľakedy sme sa podstatne viac hýbali.
Mlieko stálo 2 Kčs polotučné a malo 2% tuku. Druhá vec je obal v ktorom bolo predávané.
Trvanlivé plnotučné mlieko v tetrapacku stálo 5 Kčs.
Benzín bol aj za 2,60 (Normal) potom za 4,30 (Špeciál) a následne za 8 Kčs
V roku 1984 bola priemerná mzda 2790 Kčs. 1989 3142 Kčs
Za hrubú mzdu sa teda dalo kúpiť 1395l mlieka.
Dnes pri cene 0,6-0,8€ za 1 l polotučného môžeme kúpiť cca rovnaké množstvo.
Ak zarytý vegan nechce dávať svojim deťom mäso, tak takú stravu zabezpečí aj svojim deťom.
Nič na tom nezmení 1,20€.
Ak chcem aby moje dieťa chodilo na náboženstvo a bude sa to platiť a hodiny etickej výchovy budú zdarma, tak moje deti budú chodiť na náboženstvo, lebo verím, že je to dobré.
Odporúčame