Pripravujem si stravu doma. Nie je to lacné a chce to čas.
Ale aspoň čiastočne viem ovplyvniť čo jem.
Pripravujem si stravu doma. Nie je to lacné a chce to čas.
Ale aspoň čiastočne viem ovplyvniť čo jem.
1, výpadok spotrebných daní z palív sa skutočne bude musieť nahradiť.
Výpadok by však ešte dlho nemal byť veľký. 1/2 spotrebovaného množstva palív je v nákladnej doprave a tam EV ešte 10-20 rokov nebudú mať významný podiel.
V osobnej doprave možno dosiahnuť podiel max. 25% za 10 rokov.
V SR skôr za 20 rokov. Výpadok by tak tvoril cca 10-12% po 10-20 rokoch.
Je to možné nahradiť daňou z motorového vozidla, tá však nebude úmerná najazdeným km.
2, likvidácia batérií musí byť pokrytá zaplateným recyklačným poplatkom.
Ani dnes pri odovzdaní akumulátorovej batérii nie je veľký recyklačný poplatok.
Rovnako sa likvidujú celé autá.
Aj deťom by ste mohli navariť doma. Škola končí cca o 13.00.
Vaše tvrdenie má 1 chybu. Vychádzate z kalkulácie pre menu v reštaurácii.
Menu v reštaurácii v žiadnom prípade nepoužíva kvalitné a zdravé suroviny.
Používa to najlacnejšie čo je na trhu.
Neviem kde vo Vašich nákladoch reštaurácie sú platby lístkovým firmám.
1,2€ na suroviny je určite málo. Oveľa radšej by som dal napr 2-3€.
1, Počet osobných aút registrovaných v SR kategórie M1-M3 je 2 385 000.
20% je teda 500 000. 500 000 EV tu nebude za 10 rokov.
2, 10% z nich je 50 000, nabíjací výkon 7-22kW (priemer 15 kW)
Nepočítajte že 10% aút stojí na rýchlo nabíjačke (50-350 KW)
3, požadovaný výkon 50 000 x 15 kW = 750MW i to je veľa.
4, V skutočnosti je ročná spotreba 1 vozidla 15000 km x 200 Wh = 3MWh
Aj pre 1 milión vozidiel sú to 3 TWh a to je 10% spotreby SR
5, EV majú veľa problémov, ale nedostatok elektriny je najmenší z nich
To ste vypočítali ako?
S platom 3000 máš OMB =3 (viac sa nedá ani pri plate 10 000)
Ten sa redukuje na 2.44
Pri 40 odrobených rokoch s platom 3 násobku priemeru máš dôchodok 1236€.
Ak si toto myslíte o banke, prečo jej dávate svoje peniaze?
Prečo s nimi nepodnikáte sám?
2. pilier nič nevykráda. Jediný kto vykráda 1. pilier sú politici, ktorí z neho rozdelili aj peniaze ktoré mali zostať o budúcna. Robia tak dodnes a treto sa 1,4 milión ľudí obáva, že tam bude stále menej a menej peňazí.
Komu idu peniaze z nedocerpaneho dôchodkového účtu ak dôchodca zomrie
Žiadny nedočerpaný dôchodkový účet neexistuje. Peniaze z dôchodkového účtu sa v čase poistenia presunú do životnej poisťovne. Tá garantuje, že mu bude vyplácať do konca života (aj keby sa peniaze minuli) dôchodok.
Ako dopadne "nedočerpaný" účet z 1. piliera?
Musíte pochopiť, že ide o poistenie. V prípade poistenia ak nenastane poistná udalosť, neexistuje plnenie. Ak máte poistené auto a nedôjde k jeho poškodeniu nedostanete nič. Všetky peniaze ostanú poisťovni.
Existuje 1. fáza sporivá kde len šetríte, potom sa môžete rozhodnúť, či sa poistíte, alebo nie.
NIe je to povinné. Ak by ste sa nepoistili, nebude Vám vyplacaný dôchodok z 2P,
Všetky peniaze sa budú zhodnocovať ďalej a Vy môžete vybrať každý rok zhodnotenie, nie však istinu. Po Vašej smrti, peniaze prejdú bez dedenia na toho, koho určíte v zmluve s DSS.
Medzi 1. a 2. pilierom sú rozdiely. Nie je všetko biele a čierne.
Z I piliera sa valorizuje dochodok a v II pilieri nie.
Možnosť valorizácie existuje aj v 2. pilieri.
Z I piliera dostanú vaše deti aj sirotský dôchodok
Z 2P dostanú nasporenú sumu a to hneď.
Z I piliera ak zomriete vasa pani dostane vdovsky dochodok a nie maly cca 150 - 200 eur mesacne.
Z 2P dostanú nasporenú sumu a to hneď.
Suma 150-200€ platí len ak nejde o súbeh s Vašim dôchodkom.
Čo ak nemám manželku a nedospelé deti, kde sa stratia tie peniaze.
Do I piliera ide 13,25% lebo 4,75% z hrubych miezd ide do II a priemerny dochodok je 460 eur
Na výplatu z 1P sa využívajú nasledovné zdroje:
- samotné vklady vo výške 18% (iste účastníci 2P posielajú len 13,25%)
- celý rezervný fond na ktorý sa skladajú aj účastníci 2P vo výške 4,75% vo výške cca 1 mld. €/ročne
- presunu peňazí zo ŠR, respektíve iných aktív bolo počas 12 rokov naliatych cca 10 mld. €
2. a 3. položka je účastníkom 2P sčasti ukradnutá. Skladajú sa na ňu, ale zvyšuje to len ich pomernú časť dôchodku poberanú z 1P
Priemerný dôchodok 460€ platí len pre tých čo nie sú účastníkmi 2P.
Takže v súvislosti s týmto číslom nemožno hovoriť o 13,25%.
Leaf ma svoju "stopu" vyrovnanu medzi 20-60.000km.
Ktorý Leaf 40kWh alebo 60 kWh?
Priemerný ročný nájazd nedosahuje v sr ani 15 000km.
Pri Leaf bol z predávaných vozidiel priemer 10 500 km/rok
10 rokov bez smradu s rádioaktívnym odpadom v "dočasnom" úložisku?
Kedy má vyrovnanú svoju "cenovú" stopu? 36 000€ vs.16 000€ za ICE? Mne vyšlo min. 250 000 km
20 000€ prestavuje cca 16 000l nafty, na tom sa dá najazdiť 16 000/6 = 2660, 2660 x 100km = 266 000 km.
To všetko za predpokladu, že elektrinu budete mať zadarmo.
Skúsim Vás parafrázovať:
I. dôchodkovo pilier je podvod (Nemyslím si to, ale ak je podvod 2. pilier, tak logicky aj prvý)
Investuje v ňom až 2,5 milióna občanov až 18% zo svojej hrubej mzdy každý mesiac.
Teda ide o značnú sumu peňazí.
Problém je v tom, že I. dôchodkový system nezabezpečí finančne žiadneho dôchodcu, ale ho po smrti ešte okradne, pretože máme 0 ročnú garanciu.
Možnosti 2. piliera sú podstatne variabilnejšie.
Nie je to záchrana, ale istej časti obyvateľstva môže pomôcť.
Nemám banky "rád" ale z ich správania viním klientov..
Existuje niekoľko spôsobov ako sa poplatkom vyhnúť. Žiaľ ľudia ich nevyužívajú.
Tak sa nemôžu hnevať, že im banky poplatky účtujú.
Neviem ako Vy, ale ja žiadne poplatky neplatím už pekne dlho.
Príjem z poplatkov tvorí asi 1/3 príjmov bánk.
Uvedený "zisk" je "Výsledok hospodárenia po zdanení".
Chcel som Vám ukázať, že úspešnosť firmy nerobia robotníci.
Robotníci sú v tých firmách veľmi podobní, výsledky sú veľmi rôzne.
To čo rozhoduje o zisku, či strate spoločnosti sú rozhodnutia manažmentu.
Ak niekoho rozhodnutia urobia 20 mil. zisku, tak mu rád napr 1,2 mil. dám.
To bude mať 100 000 mesačne, teda cca 100x viac ako robotník.
Čo s nimi urobí je jeho vec. Ak mu ich nedám ja, dá mu ich niekto iný.
Nemám firmu s obratom 100M a tak sa reálne bavíme o menších číslach.
To ale neznamená, že "CEO" nemá násobky bežných zamestnancov.
Koľko je ešte normálne 5-10-20-100 x plat?
U mňa je to medzi 5-10x z najnižších miezd. Z priemeru to bude 3-4 násobok.
Nemáme ľudí s min. mzdou, mzdy začínajú od 800€, upratovačka má 500€ za 5 hodín denne.
Koľko zarábali ostatní v tej dielni?
Nezdá sami dielňa, kde brigádnici zarábajú 4x celoštátneho priemeru.
Ak aj dnes budeš rovnako šikovný a zarobíš 4x priemeru budeš mať 4000€
Neviem či si si všimol, ale porovnávame roky 1993 a 2019.
V roku 1993 už nebol socializmus.
Pre niektorých bol socializmus zlatým zriadením.
Ak niekomu závidím, tak svojim deťom.
Máte pocit, že v jeho článku sú uvedené nepravdivé údaje o výške platov?
"zisky tych, ktori si ich .... stanovuju svojvolne" - skúste to rozobrať.
Existuje spôsob, ako v medziach zákona manipulovať s účtovníctvom.
Určite to nie je svojvoľné.
Predaj je rovnaká činnosť, ako ktorákoľvek iná.
Pokúsim sa pre Vás nájsť podobné firmy z iného sektora.
Napr.
Firma.................................O brat................Zisk..............Zisk %
CRH (Slovensko) a.s. 167 942 917......-7 445 916......-4,4%
Skanska SK a.s...............111 634 061.......2 918 489........2,6%
EUROVIA SK, a.s...........144 255 572.......5 794 192........4,0%
STRABAG s.r.o...............221 401 764.....19 526 670........8,8%
YIT Slovakia a.s..............121 003 756......20 796 549........17,2%
GRANVIA, a. s................108 834 552......22 094 941........20,3%
Všetci majú rovnakých stavebných robotníkov.
Niektorí ale produkujú stratu iný až 20% zisk.
Nie je tým ako rýchlo hádže niekto lopatou.
1, plat vyšší o 1000% Bežný plat 800-1000€, tak +1000% = 8800 - 11000.
priemerná realita je skôr takáto.
https://www.etrend.sk/ekonomika/v-ktorych-po…
kto vytvára zisk?
Reťazec ........obrat.........zisk...
LIDL...........1, 149mld... ..110,6mil
BILLA..........604 mil........6,2mil....
Má Lidl lepšie predavačky alebo manažérov?
Ani nie pri 2x obrate 17x zisk
Odporúčame