Ľudia dostanú viac za prácu v noci a cez víkendy
Ani Ford to nemohol myslieť vážne.
Hrubé mzdy pri výrobe auta napr. VW BA tvoria 355 mil pri výrobe za cca 7,5 mld.
Ak by všetky mzdy pracovníkov VW BA boli použité na nákup vozidiel tu produkovaných, tak by zamestnanci mohli nakúpiť za 75% hodnoty hr. miezd (čisté mzdy) = 266 mil.
Štát chce DPH a v cene 7,5 mld ešte nie sú marže predajcov (tie zanedbám)
Autá majú v obchodoch cenu 7,5 mld + 20% DPH = 9 000 mil.
Za všetky vyplatené mzdy vo VW možno kúpiť len 266/9000 = cca 3% produkcie.
Uznajte, že zamestnanci musia aj jesť, bývať, obliekať sa, takže 100% príjmov za autá nedajú.
Na nákup aút dávajú slovenské domácnosti cca 1,7% svojich príjmov.
(Potraviny 17%, alkohol 5%, bývanie 25,8%, bytové zariadenie 6%, odevy a obuv 4,5%, doprava 8,6%)
1,7% z 266 mil = 4,5 mil.
Ak by si všetci zamestnanci VW BA kupovali nové auto z VW BA, tak by vytvorili tržby 4,5 / 9000 =
0,5 promile z celkovej produkcie. Ak by im zdvihli mzdy dvojnásobne, mohli by kúpiť 1/1000 produkcie.