Nepoznám pojem "normálna" zástrčka. Máme aj nenormálne zástrčky?
Ak je na niečo potrebný vyšší výkon, nikdy nebol problém zabezpečiť ho.
Nikto neprotestuje proti výťahom, či elektrickým varným doskám.
Riešili sme skôr problém batérie,. Aký nabíjací prúd nie je degradujúci pre batériu.
Olovené batérie sa dobíjali 1/10 kapacity. Dôvodom nebol nedostatok energie.
60Ah batéria sa nabíjala 6A. Nabíjačka na 12V a napr. 60A by nebol žiadny problém.
Je výkon by bol len 12 x 60 = 720W a to nie je problém zásuvky.


