Je tam kopec nenávisti, ale žiadne argumenty.
Nemám nič so žiadnou DSS, okrem toho, že som jej klientom.
Ja nedávam nikomu žiadne rady, každý má svoju hlavu.
Ak niekto tvrdí, že poisťovne nastavili dosť nespravodlivý (pre klienta nevýhodný) výpočet doživotného dôchodku, (s tým musím súhlasiť) tak je potrebné dokázať im, že ich ponuka je zlá
Ponúkam poistiť sa u svojich detí. Na tom nevidím nič zlé.
Otec má svoj dôchodok (rovnaký ako od poisťovne) a zisk poisťovne dostanú jeho deti.
Ak by som pracoval pre poisťovňu, tak by som návrh, ako obísť poisťovňu nedával.
Ak sa cítiš ako otrok, je mi Ťa ľúto. Ja som nikoho na 2. pilier nenahováral.
Každý sa mal rozhodnúť sám. Najviac nadávajú ľudia, ktorí v 2. pilieri nie sú.


