Všetci Ste mali možnosť nevstúpiť a 4x vystúpiť.
Napriek tomu je v 2. pilieri 1 425 000 sporiteľov. t.j. cca 55% zamestnancov.
Nízkopríjmovým 30% sa to nemôže oplatiť (min. dôchodok), tak je tam vysoké % a mnohí ešte môžu vstúpiť.
Prosím, aby najmä dôchodcovia, ktorých sa to netýka nešírili nepravdivé informácie o produkte, ktorému nerozumejú.
2. pilier má dosť chýb, Švejna patrí k tým, ktorí sa ho snažia rozumne opravovať.
Na rozdiel od niektorých politikov, ktorí robili všetko pre jeho rozbitie.
Je tam ešte veľa chýb, najmä vo výplatnej fáze. Je čo opravovať.


