to nie je pravda, to pexeso by muselo byt len s nou - pretoze jedine len ona a nikto iny by nedokazal pomrvit tolko veci naraz, a to len preto, aby naraz sedela na X stolickach
to nie je pravda, to pexeso by muselo byt len s nou - pretoze jedine len ona a nikto iny by nedokazal pomrvit tolko veci naraz, a to len preto, aby naraz sedela na X stolickach
kazdy, kto chce stopku pre migy pre ukrajinu, mal by zo svojich financne prispiet na ich obnovu, verim, ze vtedy by bol pre kazdeho ten mig srot, do ktoreho sa neoplati investovat ani euro - v principe pre slovensko ma hodnotu kovoveho srotu, o ktory sa treba postarat,aj ked v minimalnej vyske, cize moze byt deklarovany, ako kovovy srot na suroviny
preco neplati - rusko "akoze" tiez pripojilo ukrajinske uzemie k rusku (a teraz nevie, ako z toho von) a podla ruska to "plati", cize podla tejto logiky plati aj tento zatykac a predpokladam, ze tych zatykacov bude viac
80% ludi, co citaju pravdu, to svojou inteligenciou nedokazu pochopit - putin v prejave povedal, ze chce dosiahnut stav pred rokom 1997
dovolim si tvrdit, ze uz 90% penazi je digitalnych - co je super vec - ECB, alebo FED natuka do jedneho riadku pocet penazi, ktore mozu banky rozpozicat a hotovo - peniaze su na svete
dobry rozhovor - divim sa, ze takyto rozhovor vysiel na pravde, pretoze 80% citatelov nepochopi, o co ide, kedze
priamo nikdy neprisli do kontaktu so statnym dlhopisom, nechapu, co robi ECB a vlastne ako sa to vsetko ich dotyka
atd...
take ako kriznik moskva - odpal rusky troll
to nie je pravda - v prvom rade rusko bojuje za zadok verchusky, je to vidiet na fronte, kde zivot ruskeho vojaka nema ziadnu cenu
kocnerovi to asi uz docvaklo, ze vsetci, na ktorych sa spoliehal, sa na neho vykaslali - idealne, aby vo vazeni zhnil a tak asi zacne rozpravat - mozno to tomu R. docvakne skor
asi tak - vzdy sa velmi snazil, aby stat nebol v prebytku
s dlhodobeho hladiska sme vsetci mrtvi, ci teraz pise mrtvola mrtvole :D
a naco su putinovi 3-4 dvojnici ?
vidim, ze po kazdej omsi chodis pre istotu pocitat, aby tych tvojich 20c niekto necorknul
je to podla hry "skatulata hejbejte se"
myslis tych piatich co sa vzdavali a dalsich dvoch, co na ukrajincov zautocili ? pokial viem, cela vina ide na tych dvoch rusov, pretoze ak by nezautocili, vsetci rusi mohli zit
iracke pozemne sily sadama husajna mali 350 tis. prislusnikov (nie dobrovolnikov), k tomu mal cca 1800 bojaschopnych tankov a cca 3700 obrnenych vozidiel a aj tak mu to vsetko bolo na figu - akonahle by vydal rozkaz zautocit na ukrajinu, tak by ho vlastna armada zlozila - bielorusi nechcu bojovat s ukrajincami - uz aj tak im rusi komplet vysali municaky, ze okrem kalachov vela toho nemaju
rozmyslajuci volici OLANO neexistuju, OLANO vystrelila v poslednych volbach jedna reportaz z FR riviery - vtedy vela ludi si povedalo, dam OLANO, budu bojovat proti "pociatkom" a "kazimirom", lenze skutek utek
politolog s tym je totalne mimo, heger ako premier bol len IM privesok a bolo tak, ako povedal IM, a nemyslim, ze v buducnsti to bude ine
nebojte sa, dobre bude, vas igorko! no kto bude volit tu podrztasku ? ak by sa uz od prvej chvyle, co bol zvoleny za premiera vyhranoval proti igorkovi a nakoniec ho odstavil (odvolal), mal by buducnost. mala by zasiahnut prezidentka, a odobrat mu poverenie, kedze je to premier strany (+dalsi), ktora nebola volena do paramentu a vymenovat uradnicku vladu
neviem, opytaj sa ich, ale viem, ze sulik pred zalozenim sas vlastnil fax©, ktore predal, ci on ma cash, oproti tomu fico lesti politicke klucky od zvazaka, ked zastupoval slovensko v bruseli, tak nevyhral pre slovensko ani jeden spor, cize v realnom zivote by si ho za pravnika nechcel
Odporúčame