nechapem, naco sa trepe naspat do politiky - dochadzaju peniaze ? - od doby, ked svojimi intrigami v SDKU polozil radicovej vladu (sulik dopredu hovoril, ze euroval nepodpori), je pre mna nevolitelny
nechapem, naco sa trepe naspat do politiky - dochadzaju peniaze ? - od doby, ked svojimi intrigami v SDKU polozil radicovej vladu (sulik dopredu hovoril, ze euroval nepodpori), je pre mna nevolitelny
je rozdiel medzi nocnou pracou niekde ako dozor na kamerach a tocit nocne (resp. 12-ky) niekde vo vyrobe - pri prvej moznosti sa clovek na nocnej nenadrie, pri druhej moznosti sa od prace clovek zderie
v radiu davali,ze prednosta stanice tam bol novy, asi 1 mesiac, zaroven tam nebol elektr. var. system - na nejakej lokalnej trati sa to da pochopit, ale nie na trati, kde chodia rychliky
akoze stojim na cervenej a vidim, ze za sa priblizuje auto a nebrzdi - trebars vodic/ka sleduje mobil (klasika) - ako mi toto svetlo pomoze ?
predstav si, ze si murar a mas na to aj zivnost, lenze v pripade dotacie sam sebe zateplenie urobit nemozes, lebo nemas certifikat - proste je to len biznis pre vopred pripravene firmy - toto malo z tych poziadaviek zmiznut - mal by sa dokladovat stav pred rekonstrukciou a stav po rekonstrukcii a danovy doklad o tom, ze si za to oficialne zaplatil niekomu, co to robi
mna by najviac zaujimali platy, kolko dali nastup
oni nie su proti vojne, oni su len za svoje penazenky, a taky, ako ty, im na to skocia
a ja ze ficiaka a blahu
a moze chodit aj do lesa zalude zbierat a mliet na muku, ako za vojny, a bude eko-cool
russky troll strat sa...
mal by ist vlastnym prikladom, ododnes len ovsena kasa a kapusta, my ostatni si dame nejaku pecenu kacku, lokse, aj kapusticka bude a budeme pozerat, co to s nim urobi za pol roka
stane sa, ze niekto nekupy dialnicnu, predtym vsak pouzival dialnicu, clovek sa zamysli a "autopilot" ho na tu dialnicu dostane a ked to zisti, uz je neskoro
konkretne tato 7e/kg, ja videl nejaku taku uz balenu a cenovo nieco cez 10e/kg
uz si nepamatam, kde to bolo, ale bolo to nieco taketo: https://potravinydomov.itesco.sk/groceries/s…
ano bolo to tak, vojska varsavskej zmluvy boli prveho sledu - ktore mali zadrzat napor a "skapat", aby rus prisiel ako velky vytaz - bejvavalo...
uz pred tyzdnom som si vsimol, ze paprika 1kg cca 11e - za co je 1,5kg kvalitneho masa, ktoreho "vyrobny" ciklus je omnoho drahsi, ako vypestovanie papriky - nech si ju nechaju, vsetko pojde do odpisu
aktualna cena masla (magyar vaj) v tescu v madarsku (nieco, ako nase rajo) : https://lnk.sk/vwgl , 200g vaj (maslo) cca 1600 huf = 4,2e
ak si mysli, ze jej to pomoze, tak to "je vedle, jak ta jedle"
a viete o tom, ze ked priplavete do EU, pekne sa o vas postaraju, daju vam velky byt na hlavnej triede s vyhladom na more, biele zeny okolo vas budu skakat ako chcete, samozrejme, dostanetet nejake lamborginy, alebo ferrari, podla vlastneho vyberu...
1, uplne by stacilo pekne vratit tam, odkial vyplavali, resp.
2, zriadit utecenescke tabory v afrike, pokial staty nesuhlasia, zastavit im pomoc z eu
3, a schvalit, ze kto pride do EU nelegalne, je dozivotne nelegalny
Odporúčame