neustale to iste - mierove rokovania podla ruska: co sme si ukradli, to si nechame a neskorsie prideme po ostatne...
neustale to iste - mierove rokovania podla ruska: co sme si ukradli, to si nechame a neskorsie prideme po ostatne...
mna by zaujimalo, ci ty by si mala "gule" urobit to, co ona , ak nie, tak bud radsej ticho a v kute suchaj nohami
tak nanic kamery su vacsinou v bankomatoch
si bol pocitat jej peniaze ? neohajujem zilinku a vidim, ako bez nejakej kotroly zneuziva system, ale taky kovacik, co nebol gen. prokurator, bral cez 100 tis. rocne, cize predpokladam, ze otecko dokaze zadotovat svojho potomka
kosice maju len to, co kosicania chceli - nechopneho primatora, ktoreho zaujima len on sam, kosicania su mu ukradnuti
1, snazia sa dovazat inam tankermi, ale to nieco stoji, pricom kupujuci tu cenu zdumpuje, kedze vie, ze je na koni
2. tie lode su stare sunky pred zosrotovanim, ziadne Suezmax tankery, ake na prepravu pouziva napr. NAT (https://www.nat.bm/), ktore nepoisti ziadna europska spolocnost - 80% poistneho biznisu lodi je v GB a nepoistenu lod si nedovoli pustit ziadny normalny pristav, alebo prieplav - vid posledny velky zasek kontajnerovej lodi Ever Given - celkove naklada skody cca 916 mil. usd
3. poistit moze aj nejaka ruska spolocnost, ale je otazne, ci skody budu preplatene
no ja dufam, ze sa podari poliakom vybudovat silnu armadu, pretoze pri napadnuti rusmi nemci budu hladat vyhovorky, francuz bude rusovi akurat telefonovat
jeden je pomatenec, druhy je tajtrlik toho pomatenca - sa divim KDH, ak sa chcu potopit este viac, ako su, tak nech idu do toho
ty si ale .... na zaklade coho by ti mal dojst povolavak ? a ver tomu, ze ak by ta zobrali za tvoje slovo, velmi skoro by si si rozmyslel, ci sa k tomu muru postavis - to ze niekto povie k...u, neznamena, ze pravda, to iste plati pri tom vyhlaseni ze co ludia zacali posielat - v pripade potreby ti na take lajstro kazdy stat vies co - mimochodom, neochrani ani modra knizka, tych starsich, co maju odvod za sebou
najkratsi program vycviku na pilota stihacky trva cca 35 mesiacov, ale ide asi o pilota, ktory zacina od "0", cize preskolenie hotoveho pilota urcite bude omnoho kratsie
jeho inteligencia az tak daleko nesiaha
no urcite akurat zavasia novinarom na nos, ze co kedy dodaju - vsetky tieto dodavky su v utajenom rezime
konecne tma, minimum svetelneho smogu - nemusime mat o tretej v noci mesta a obce vysvietene ako las vegas
to by bolo najlepsie riesenie, lenze rusko robi vsetko preto, aby sa to nestalo
jednoducho povedane europa a usa spustaju vyrobne linky na zbrojnu vyrobu - v europe sa to sice rozbieha tazkopadne, ale isto - rusko bude jednoducho uzbrojene a skonci to jeho rozpadom na mensie casti
zalezi na tom, kedy poslu vyrocnu spravu https://www.aktuality.sk/clanok/ZBWXW2O/ak-b…
sas je to jedno, podla mna uz vcera bolo neskoro na nove volby - idealny termin by bol maj, max. jun, potom su uz prazniny a dovolenky a na jesen nie je dobry termin koli novemu rozpoctu, samozrejme napr. taka babkoherecka s igorkom to bude natahovat ako sa da
nie, ukrajina netaha za kratsi koniec - rusko bude jednoducho uzbrojene, ako pocas studenej vojny, pretoze jeho ekonomika so silou beneluxu nedokaze odolat ekonomickym otrasom - proste mozes prejst na vojnovu vyrobu, ale musis aj financovat chod statu, dochodky a pokial ti zdochla zlata sliepka (europa), ktora ti platila velku cast statneho rozpoctu, mas velky problem - oznamenie tankov pre ukrajinu je tiez cast hybridnej vojny - a rusko sa na to chytilo - chce co najskor spustit ofenzivu, ktoru vobec nema pripravenu - vpad na ukrajinu pripravovali niekolko rokov, pocita s tym, ze dako bolo a dako bude - co najviac mobikov nahnat na ukrajinu bez vybavenia, techniky a logistiky. ocakavam, ze vela tankovych "bytiek" bude v noci, kedze ruske tanky nemaju pokrocilu termoviziu, v noci su slepe, to malo vyriesit nasadenie ruskych armat - mali detekovat nepriatelske tanky a hlasit ich pozicie, ale ktore si ruska armada odmietla prevziat - ani by nedosli na frontu
"Veľký bojovník s čiernym pásom v karate je Vladimir Putin a končí na lopatkách." v prvom rade putinovic nie je karatista, ale judista - ten malicky chlapec tiez, a rozdiel medzi nimi je dost podstatny - karatista nikdy nedrzi takto protivnika
Odporúčame