koniec sept. nie je dobry termin koli novemu rozpoctu, letny termin nie je dobry koli tomu, ze vela ludi ide na dovolenku mimo a budu riesit ine veci, ako volby, idealne by bol fakt najlepsi jarny termin
koniec sept. nie je dobry termin koli novemu rozpoctu, letny termin nie je dobry koli tomu, ze vela ludi ide na dovolenku mimo a budu riesit ine veci, ako volby, idealne by bol fakt najlepsi jarny termin
to bude nejaka blbost - hoax - lode, ani ponorky im netreba pre tych par ruskych lodi, co su v ciernom mori a cez bospor ine turci nepustia - eurofigter nema pre ukrajincov tiez zmysel do roku 2019 ich bolo vyrobenych len cca 600ks a cena za 1ks okolo 160mil. eur - hovori sa o f16 - tych bolo vyrobenych cca 4600 - cena za ks ccs 19 mil. usd (1998), ktorych je co viem, tak zaluznij ziadal tanky, bvp, dela
recenzie si kazdy shop vie nasekat kolko len chces
podobne, ale poslednykrat som tam objednaval v 2021, pricom az v 2022 to tam zacalo haprovat - vraj
modra koalicia: https://storage.cinemaware.eu/katalogy/image…
gigastore a ingram su jedno a to iste, aspon boli : https://lnk.sk/rnpw
vzdy, ked z niecoho maju bobky, tak protestuju, resp. vyhrazaju sa - na jar chystaju tankovu vojnu, akurat zo starych tankov, no ak postavim tigra proti nim, tie stare tanky jednoducho nemaju sancu, kedze nie su vybavene napr na nocny boj, nemaju sifrovanu komunikaciu, pocitace riadenia palby a pod.
ty budu prvi, co budu utekat na zapad, tlcuc sa do prs, ze oni to predpovedali...
skor to precital naopak - 100 tis. civilnych obeti a 30 tis. vojakov
ten general je totalne mimo, uz len podla poctu cividlnych obeti - ved len kolko stoviek civilnych zomrelo v divadle v mariupoli - rusi ho obohnali plachtou a radsej zburali a kolko talsich tisic ich zomrelo pri ruskom ostrelovani len v tomto povodne viac ako 400 tis. meste - podla tohoto zdroja najmenej 22 tis. https://lnk.sk/vzir
toto bububu s atomom robia od zaciatku invazie - lenze velmi dobre vedia, ze rakety lietaju obojsmerne, nielen z ruska na zapadnu europu, a druha vec je, ze na to maju stopku ciny a indie - ak to pouziju, obe krajiny sa im otocia chrbtom
slovensko je mala krajina, cize sa musi postavit bud na stranu bohatych zapadnych statov, alebo na stranu russkeho zebrakistanu, ja preferujem prvu moznost, pokial niekto preferuje druhu moznost, ma moznost sa prestahovat (kedze aj sk hnusny fasisticky zapad podla russka) dalej na vychod, do vysneneho raja a neotravovat tu diskusie russackymi nazormi na svet
manzelka pracuje v jednom retazci a praveze zamestnanci sa snazia vychytavat nedele, kedze je priplatok 100% a ak by sa to retazcu neoplatilo, tak to v nedelu zavrie sam
zmente otazku v referende, ci ludia suhlasia so zatvorenim obchodov v nedelu, aspon nebudu zbytocne vyhodene peniaze a bude s tym pokoj na vecne veky
to je slabe, ak hrac v CS a CoD prejde na Planetside 2, je do par sekund v hre mrvy a rozcarovany - ze to ako - je rozdiel v hre bojovat proti par hracom a proti desiatkam az stovkam hracov (nemylit si to s bojom vo fortnite)
jasne, tak jak ander z kosic - mam jednu nohu kratsu, ako druhu - budete bojovat na schodoch...
bratranec bol na stit 84 - mna uz to minulo, bol spojar, a co si spominam, tak hovoril, ze rusi tam bombardovali ostrimy, zatial co ostatni pouzivali cvicnu municiu, hovoril aj nieco o planovanych stratach pocas cvicenia vo vyske niekolkych (2%)
vies o tom prd, ja som bol na zvs a preto viem co sa hovorilo medzi vojakmi z povolania, ze armady varsavskej zmluvy boli pre rusov armady prveho sledu - na obetovanie a ten stret s nato mal sa odohrat na nasom uzemi, nie na ruskom, to je to iste, co teraz rusi robia s mobikmi - nazenu ich na frontovu liniu, zatial co profesionalna armada (jej ohrizene torzo) ide za nimi
o com tocis? pokial sulik a spol pripravil agendu, stacilo ju dotiahnut do konca - po odchode sas toto uz sas nevie nejak ovlyvnit a to ze koli jednemu mesiacu spekulativne vyskocia predpisy na energie sa vie minimalne od augusta min. roka
jednu taku stranu v rusku: Jabloko (celým názvem Ruská sjednocená demokratická strana "Jabloko", rusky Российская объединённая демократическая партия "Яблоко") , ale to asi nevedela..
Odporúčame