:-)) tak je to aj vo vyspelých záp. štátoch?
:-)) tak je to aj vo vyspelých záp. štátoch?
ozval sa nadpriemerný- šašo.
++++++++
chudáci urobení vyhorení!! kedysi sme robili u jedného zamestnávateľa aj 25 rokov, ba dokonca sa robili aj prac. soboty a človek to musel zvládnuť. Dnes pol roka a vyhorený. matky boli doma pol roka, rok a makať. dnes mamička sedí doma aj 3x3 roky a potom je vyhorená, no bojí sa ísť do roboty- ako to tam zvládne! chudáci vystresovaní :-))
čo to splietaš? čo ty vieš o socializme? čítala si v deníku N?
a cudzinci môžu?
pracujúcu chudobu
kapitalizmus je zadlžený tak že len vojna mu pomôže
poliaci sa zadlžujú skoro ako emerika
kam to tí nemeckí (a pod.) bolševici vedú?!
na MS hrajú dnes aj mužstvá ktorí na to nemajú a nepatria tam. na budúce by ich mohlo byť aspon 80
verím že ty vodičák vôbec nemáš- rotschny
a niektorí aj skôr- ako ty
++++++++++++++
sankcie na Irán!!
už nejdú drahé tuaregy s velkým ziskom? treba vyrábať aj menšie lacnejšie- aj ked s menším ziskom. ale už je neskoro- čína vás kúpi.
dnes netreba uplatky na prijatie. dnes platia za študenta! aj školy ktoré nikto nepotrebuje.
Odporúčame