on si myslí že každý je ako on- jemu niet rady ani pomoci
on si myslí že každý je ako on- jemu niet rady ani pomoci
a ten kto číta knihy musí byť enteligent?!
je nadratá??!
a o čom je tento článok?
ty sklerotik nevieš ako vôbec niečo funguje
tebe hovorí ty senožer
som rád že sa na tú temu nezabudlo a dúfam že sa bude ešte riešiť +++++++++++++++ lebo slubov od čias mečiara bolo dosť a dosť- no skutek utek!
ale čo chce komik? vie čo je ešte reálne a možné? či to ho ani nezaujíma?
staré dámy- nie je to pedofília?
davaj(zo svojho), podporuj, chod bojovať!!
proti svojim nie- proti vašim
aký agent? konečne sa komik(a jeho poskoci v EU) dozvedel pravdu
ta tri roky sa cíti ako zemepán
ich sa to netýka- oni nepocitujú dôsledky(zatial)
myslíš ukrajincov- robia bordel a všetko si dovolujú
zelensky je už zvyknutý cestovať, prikazovať, požadovať....... a už je mimo reálu- a teraz ho to zaskočilo
prehliadka kostlivcov
na teba sa však nechytá!
Odporúčame