za to ty vytváraš hov..dnoty
za to ty vytváraš hov..dnoty
píšeš z ústavu?!
jeden rohlík, jednu paradajku! ale sviatok, nedela, piatok.............
ved tam je on
a ty vyzeráš celkom ako b.b!
ale ved romom to ide fajn
ešte to tu bude dlho? a nejakej neschopnej "celebrite"?
to je o čom? a najdemokr. a najčistejšom kandidátovi do EU?
mal by u teba +?
ažo? ked robia rozdielne roboty!
nielen jeden!
zato vieme kto je káčer!
onko pacientov neoživujú!
aký životný príbeh? osamelá matka striedajúca partnerov?
Odporúčame